Edycja Kolekcjonerska A Plague Tale: Requiem

1 minuta czytania

edycja kolekcjonerska plauge tale: requiem

"A Plague Tale: Requiem" to pozycja, którą Microsoft zapowiedział już w zeszłym roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, choć produkcja mimo braku wyłączności ma być dostępna w ramach usługi Xbox Game Pass. Niemniej najnowsze informacje każą nam się spodziewać nieodległych wiadomości w tym temacie. Mianowicie wydawca gry, Focus Entertainment, zapowiedział na swojej witrynie edycję kolekcjonerską gry.

W ramy takiego zestawu ma wchodzić: 21-centymetrowa figurka głównych bohaterów, broszka w kształcie pióra Hugo, ścieżka dźwiękowej na winylu, trzy litografie oraz sama gra. Kupujący na PS5/XSX|S otrzymają fizyczne wydanie produkcji, zaś PC-owcy kod aktywacyny na Steamie. Całość wyceniono na 189,99 dolarów (około 760 zł).

Stworzona i zaprojektowana przez zespół artystyczny Asobo Studio, ta 21-centymetrowa statuetka z żywicy przedstawia Amicię i jej młodszego brata Hugo w akcji, w ich kultowych strojach z gry A Plague Tale: Requiem. Pomalowana na przepiękne kolory, ta drobiazgowa figurka będzie piękną ozdobą Twojego wnętrza lub biurka i uwieczni Twoje przygody u boku Amicii i Hugo.

edycja kolekcjonerska plauge tale: requiem

Źródło: www.ppe.pl

Komentarze

0
·
Szkoda, że nie zapowiedziano gry na PS4 W ten sposób najprawdopodobniej obejdę się smakiem.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...