World of Darkness

World of Darkness anulowane

Autor: Wojciech "Courun Yauntyrr" Kominek · Opublikowano: wtorek, 15 kwietnia 2014

Mamy złe informacje dla wszystkich miłośników Świata Mroku – nie powstanie sieciowa gra RPG World of Darkness, w której mieliśmy się wcielić w członka jednego z wampirzych klanów.

world of darkness

CCP poinformowało o zakończeniu oczekiwania na sieciowe World of Darkness. Twórcy EVE Online porzucają ten projekt mimo faktu, iż firma chwaliła się już jego grywalną wersją. Oficjalne oświadczenie w tej sprawie to nie tylko koniec prac nad grą, ale także zwolnienia, które objęły 56 osób. CCP niektórym z nich zaproponowało udział w innych projektach firmy, zaś reszta wesprze zespół opiekujący się EVE Online.

Komentarze

Frey · wtorek, 15 kwietnia 2014, 22:13
0
Fatalna informacja. Liczyłem, że WoD ma szanse się pojawić, a CCP tworzy świetne gry, więc liczyłem na coś wartego uwagi. Wielka szkoda ;/
Lionel · środa, 16 kwietnia 2014, 01:06
0
Ooo, szkoda, bo uniwersum ciekawe. Mam nadzieję, że to tylko zamrożenie tytułu, a nie definitywny koniec, skoro mają grywalną wersję.
Wiktul · środa, 16 kwietnia 2014, 13:24
0
Spodziewałem się tego po medialnej ciszy, jaka okrywała ten projekt nieprzeniknionym całunem od bardzo długiego czasu. Szkoda, szkoda, szkoda, ale najwyraźniej wpasowuje się to w obiegową opinię, że taka gra musiałaby być niewyobrażalnie dobra i przełomowa, by faktycznie oddać ducha tego świata nie stać się kolejnym farmerski H&Sem online.

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...