"Victor Vran" – "Diablo" z elementami platformowymi od twórców "Tropico"

Haemimont Games pełną parą pracuje nad piątą częścią serii "Tropico". Okazuje się jednak, że nie jest to jedyny ich projekt – na tegorocznych targach gamescom, odbywających się w Niemczech w Kolonii, studio zdradziło, że w planach ma również hack’n’slasha nawiązującego do "Diablo", tylko że z elementami platformowymi.

victor vran

Produkcja nosi tytuł "Victor Vran", a jej bohatera możecie podziwiać na obrazku powyżej. Łowca demonów, wyglądający bardziej na samotnego wędrowca, co wałęsa się po Dzikim Zachodzie i własnoręcznie wymierza sprawiedliwość, jest nie tylko zwinny (potrafi między innymi odbijać się od ścian i skakać po zniszczonych budowlach w celu znalezienia skarbu), ale również zabójczy – przeciwników zabija pistoletami strzelającymi piorunami (!), kosami i innymi interesującymi gadżetami.

"Victor Vran" to niezależny projekt, oferujący zarówno kampanię dla pojedynczego gracza, jak i tryb wieloosobowy. W tym ostatnim również wcielamy się w Victora i będziemy spotykali innych Victorów – mniej lub bardziej zmodyfikowanych. Prace nad grą trwają już od dwóch lat, a jej premiera została wyznaczona na początek przyszłego roku. Na razie nie znamy docelowych platform, aczkolwiek poprzednie tytuły Haemimont Games ukazywały się na komputerach osobistych, więc można założyć, że i ta również się na nich pojawi. Co więcej, w proces tworzenia produkcji twórcy chcą zaangażować społeczność fanów, jednak nie wiadomo, jak ma to konkretnie wyglądać.

Komentarze

0
·
Jak na grę która ma wyjść dosyć niedługo, wiem niewiele. Jedyne co widać to komicznie wyglądający główny bohater

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...