Drobne wieści o Unsung Story

1 minuta czytania

unsung story

"Unsung Story" to taktyczny turowy cRPG, duchowy następca "Final Fantasy Tactics". Akcja rozgrywa się w świecie, gdzie zaklęcia rzuca się niczym pieśni. Starożytni magicy stworzyli utwór "The Opus", gromadzący zasady historii, nauki i natury. Niestety 77-letnia wojna uszkodziła tę pieśń, naruszając podstawy magii i w związku z tym rzeczywistość zaczęła się rozpadać. Stwórz drużynę, która przeniesie się z decydującej bitwy w przeszłość, aby znaleźć sposób na uratowanie Lasfarii.

Twórcy gry podzielili się kilkoma wieściami o swojej produkcji, której premiera wstępnie zaplanowana jest na przyszły rok.

W zeszłym miesiącu zmieniły się osoby odpowiedzialne za projekt. Nowi członkowie niezwłocznie zabrali się do pracy przy zbalansowaniu rozgrywki oraz odświeżeniu Rozdziału 2., dzięki czemu można by zabrać się do jego oprawy wizualnej. Na tę chwilę ukończona została Misja 8.

unsung story

Twórcy przyjrzeli się również i poprawili kobiece modele oraz stroje w Rozdziale 1. Ponadto zaktualizowany został strój męskiego Łucznika. Wszystkie modele czekają na oskryptowanie i animację.

Ukończono także wstępne oskryptowanie wszystkich siedmiu misji Rozdziału 1 oraz rozpoczęto prace nad wprowadzeniem nowych zmian do interfejsu i dialogów.

Niewiele konkretów. Little Orbit dają po prostu znać, że żyją i pracują nad swoją grą. Na Steamie można nabyć wersję "Early Access" i przyczynić się do ulepszenia rozgrywki.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...