wow_malfurion

Trzynasty Schron się aktualizuje

trzynasty schron, akutalizacja

Wasz poziom napromieniowania niebezpiecznie zanika? Mutacje nie rozwijają się tak jak oczekiwaliście? Od dawna nie widzieliście jakiegoś zombie na swoim podwórku? A może nie wystarcza Wam codzienny blok informacyjny, w którym niejaki „Jarek” koncertowo niszczy Polskę od środka? Jeżeli tak, to najwyższy czas zawitać do Trzynastego Schronu, gdzie prawdziwie apokaliptyczne wizje, zostały doprowadzone do perfekcji i śmiało można je podciągnąć do rangi sztuki.

Tym bardziej, że wczoraj miała miejsce smakowita aktualizacja, która powinna zainteresować wszystkich pasjonatów wspomnianych klimatów i nie tylko. Jak udało mi się wyczytać, redakcja Schronu nałykała się jakichś zmutowanych nasion i natchniona ich wpływem stworzyła kilkanaście interesujących artykułów. Co na to wydział antynarkotykowy? Będziemy informować na bieżąco. Tym niemniej widząc efekty ich działań, aż mnie korci, ażeby poprosić o kilka gramów tego specyfiku.

Komentarze

0
·
Tak prawdę mówiąc pewna dawka promieniowania jest prawdopodobnie niezbędna do życia. A może inaczej - nie zaobserwowano jeszcze przypadku człowieka żyjącego bez wpływu promieniowania. Rozkład dziennej dawki promieniowania gamma w Polsce możecie poznać na stronie Państwowej Agencji Atomistyki: http://paa.gov.pl/

Dziękuję za roznoszenie naszych mutagennych informacji! ;]
0
·
Joop! Ku chwale Ojczyzny!
0
·
Mówi się, że tryby Schronu wolno mielą, ale jak już przemielą...
0
·
Fanom fantastyki, ale jeszcze nie postapokalipsy podam adres stronę, która chwytami marketingowymi wypierze im mózgi, zrobi z nich zombie i przekona do tego, żeby lubić postapo. A nawet postara się wyjaśnić co to jest:

http://ssi13s.wordpress.com/

Miłego mutowania

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...