dziki_lad

The Walking Dead – Teaserów ciąg dalszy [Aktualizacja: Piąty teaser]

1 minuta czytania

Telltale Games w dalszym ciągu prowadzi grę wstępną tj. puszcza nowe teasery. Tajemnicze materiały wyjawiają jednak niewiele – konkretnie tożsamości różnych postaci. Wszystko wskazuje na to, że takie postępowanie to rozgrzewka przed oficjalną zapowiedzią drugiego sezonu "The Walking Dead" bądź dodatku do "jedynki". O tym drugim świadczy pojawienie się na platformie Steam oferty DLC do przygodówki o zombie zatytułowanym "400 Days", czyli podobnie do nazw teaserów.

the walking dead

Od ostatniego czasu ilość tajemniczych "zajawek" powiększyła się o jeden. Telltale Games przedstawiło na nim absolwenta uczelni, Russela. Co ciekawe, tytuł zaburzył chronologię – pierwszy teaser to "Dzień 2", drugi "Dzień 220", a trzeci... "Dzień 184". Ale co to oznacza?

A to zdjęcie przedstawiające ofertę "The Walking Dead 400 Days DLC" na platformie Steam. Gdyby rozszerzenie miało się ukazać, to najprawdopodobniej latem, gdyż drugi sezon według obietnic przedstawicieli Tellttale Games ukaże się jesienią.

the walking dead

Przepadł w czeluściach informacji, przez co go przegapiłem, ale na reszcie się znalazł – piąty teaser, "Day 41". Przedstawia on faceta imieniem Wyatt, jednak nie to jest najciekawsze – pod koniec wyświetla się liczba 400, która może być nawiązaniem do oferty DLC na Steamie.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...