dziki_lad

The Walking Dead: Survival Instinct – W grze usłyszymy aktorów z serialu

1 minuta czytania

W przyszłym roku będziemy mieli okazję zagrać w The Walking Dead: Survival Instinct, który jest połączeniem survival horror ze standardową strzelanką. Jest to już druga duża gra oparta na uniwersum The Walking Dead znanym z komiksu i serialu na jego podstawie.

Fabuła będzie się rozgrywała przed wydarzeniami z serialu. Głównymi bohaterami produkcji są bracia Dixon, podróżujący do Atlanty. Pod znakiem zapytania stał fakt, czy podłożą im głos aktorzy, wcielający się w nich w serialu. Producenci ze studia Terminal Reality potwierdzili właśnie, że tak się stanie – w grze usłyszymy głosy Normana Reedusa oraz Michaela Rookera. Zapewnili także, że w scenariuszu znalazło się dużo ciekawych faktów z życia Daryla i Merlego, które mogą zdziwić wielbicieli serialu.

"The Walking Dead: Survival Instinct" zapowiada się całkiem nieźle, chociaż wątpię, aby dostarczył mi takiej rozrywki, jak przygodówka od Telltale Games, rozgrywająca się w tym samym uniwersum. Ale jestem dobrej myśli, a wy?

Komentarze

0
·
Moje ulubione postacie.
A przygodówka jest naprawdę nieziemska. Mam nadzieję, że w strzelance będzie nieco dialogów i sposobności do wyborów, a nie zwykła nawalanka, od tego jest COD.
0
·
Oh! Nooorman
0
·
Jak nazywa się ta przygotówka, bo chętnie bym ją zobaczył. Uniwersum fajne, ciekawe co z tego będzie.
0
·
@Frey "The Walking Dead".

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...