dziki_lad

Serwery The Elder Scrolls Online posegregują graczy według platform

1 minuta czytania

Twórca nadchodzącego "The Elder Scrolls Online" – Zenimax Online zapowiedział, że serwery ich nadchodzącego MMO będą rozdzielać graczy między trzy oddzielne serwery – jeden dla użytkowników PC i Maców, jeden dla Xboxa One i jeden dla PlayStation 4. Dyrektor kreatywny Paul Sage stwierdził, że gra powinna tak samo dobrze przyjąć się na nowej generacji konsol, co na PC, dlatego ważne będzie rozdzielnie graczy, by nie doprowadzać do konfrontacji między tymi używającymi klawiatury i myszki, a tymi posługującymi się padami. Wszystko, aby zapewnić graczom uczciwe PvP.

the elder crolls online

"Pracujemy nad doskonałym interfejsem oraz gameplayem specyficznym dla wersji PC Elder Scrolls Online – konsolowa wersja będzie miała swój własny interfejs, bardziej przystosowany do padów, bo PC nie ucieknie." mówi Sage. "PC jest i będzie nietykalny, w końcu to komputer. Pracuję w branży już długo i od lat słyszę, że za rok PC padnie, później słyszę, że konsole odpadną za rok, a później znowu, że PC znowu umiera. A tak nie jest."

Gra trafi jednocześnie na wszystkie platformy wiosną 2014 roku, chociaż początkowo planowanie wydanie wersji PC wcześniej, jednak ostatecznie została ona przesunięta na późniejszy termin.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...