The Dwarves z autorskim systemem walki Crowd-Combat

1 minuta czytania

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun produkcji studia KING Art Games pt. "The Dwarves". Tytuł ukaże się zarówno na PC, jak i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Póki co nie znamy zbyt wielu szczegółów, co powinno zmienić się lada moment, ponieważ twórcy zamierzają zaprezentować "The Dwarves" podczas nadchodzących targów gamescom, a zaraz potem rozpocząć zbiórkę na Kickstarterze.

the dwarves

Produkcja będzie czymś w rodzaju taktycznego RPG i w dużej mierze zostanie oparta na powieści Markusa Heitza właśnie pod tytułem "The Dwarves". Podczas zabawy pojawią się również wątki, których nie znamy z książki, więc nie trzeba obawiać się, że już wcześniej będziemy znali całą fabułę.

Głównym bohaterem gry będzie krasnolud o imieniu Tungdi, ale nie będzie on działał w pojedynkę. Twórcy zamierzają zaprojektować dwunastu towarzyszy, z których gracz wybierze czterech do każdorazowej potyczki. Co ciekawe, postacie mają wyróżniać się unikalnymi zdolnościami oraz własnymi historiami. Największą innowacją w "The Dwarves" ma być jednak co innego. KING Art Games przygotowuje bowiem autorski system walki (Crowd-Combat), w którym gracz zmaga się z dziesiątkami przeciwników naraz. Co w tym innowacyjnego? Otóż dużą rolę w starciach odegra fizyka – będziemy mogli wykorzystać to, że jeden przeciwnik stoi akurat za plecami drugiego lub mamy do dyspozycji most i ogromną przepaść pod nim.

"The Dwarves" zadebiutuje w 2016 roku – nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie to nastąpi.

Źródło: www.kingart-games.de

Komentarze

0
·
Takie trochę niemrawe te walki w trailerze.
0
·
Zaczynają mnie drażnić te zbiórki na kickstarterze. Dajcie nam pieniądze to damy wam produkt za który będziecie musieli zapłacić .
0
·
Thorot, przecież dając kasę na kicksarterze kupujesz awansem produkt, więc jeśli dana akcja się uda - to go otrzymasz. Owszem, bywają opcje rzuć dolca, pięć - ale to jedna z możliwości wsparcia zbiórki, nie stanowiąca też głównego źródła dochodu. Większość jednak woli dać kasę w zamian za obietnicę dostania własnego egzemplarza gry.Może masz błędne wyobrażenie o zasadzie crawdfundingu?

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...