Star Wars Antologia Fanów 2010-2011

1 minuta czytania

Informacja prasowa

antologia

Star Wars Antologia Fanów 2010-2011 to blisko stustronicowy zbiór felietonów, zestawień, recenzji, galerii, prezentacji i rozmaitych innych przejawów fanowskiej twórczości. Do jego powstania przyłożyli się zarówno pojedynczy fani, jak i redaktorzy dużych polskich portali oraz członkowie organizacji gwiezdnowojennych. W siedmiu działach tematycznych, poświęconych najróżniejszym obszarom starwarsowego świata (filmy, książki, gry, fandom i inne), przyglądamy się – niekiedy z troską, czasem z podziwem, a zwykle z humorem i autoironią – najważniejszym wydarzeniom Star Wars ostatnich dwóch lat. Nie samym jednak tekstem człowiek żyje, można więc też nacieszyć oko zdobiącymi Antologię minikomiksami i grafikami, zarówno licencjonowanymi, jak i fanowskimi. Każdy fan, mniej lub bardziej zaangażowany w opowieści z uniwersum George’a Lucasa, starszy i młodszy, powinien znaleźć dla siebie coś miłego.

Przygotowana przez fanów dla fanów, Star Wars Antologia Fanów 2010-2011 będzie dostępna całkowicie za darmo w postaci pliku PDF, jednak w odróżnieniu od poprzedniej edycji z 2009 roku, będzie ją można także zdobyć w limitowanej wersji papierowej. Choć nie będzie dostępna w sprzedaży, otrzymać ją będzie można jako nagrodę w jednym z kilku organizowanych lub współorganizowanych przez nas konkursów.

Premiera elektronicznej wersji Star Wars Antologii Fanów będzie miała miejsce 5 kwietnia. Tymczasem zapraszamy wszystkich do odwiedzenia oficjalnej strony Antologii na Facebooku, gdzie systematycznie pojawiają się kolejne zapowiedzi tego, co zobaczycie wewnątrz naszego zbioru, a także informacje o wspomnianych wcześniej konkursach. Dodatkowo, dla osób, które polubią naszą facebookową zorganizujemy konkurs, w którym zwycięzcy otrzymają 3 egzemplarze papierowych edycji Star Wars Antologii Fanów 2010-2011. Zapraszamy – i niech Moc będzie z Wami!

Srdjan „Jedi Nadiru Radena” Jovanovski
Redaktor naczelny Star Wars Antologia Fanów 2010-2011

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...