The Walking Dead – Zwiastun powracających zombie

Już w październiku fani The Walking Dead będą mogli obejrzeć pierwsze odcinki czwartego sezonu serialu o zombie. Produkcja, nadawana przez kanał AMC, powraca, pewnie nie po raz ostatni, bo zbiera przed telewizory sporą publiczność, co dla twórców jest znakiem na to, że warto ją kontynuować. Ale czy utrzyma wysoką jakość? Na odpowiedź trzeba będzie poczekać, tymczasem w rozszerzeniu newsa znajdziecie dosyć długi, bo ponad czterominutowy zwiastun czwartego sezon zaprezentowany podczas tegorocznego konwentu Comic-Con w San Diego.

the walking dead

Plik wideo nie jest już dostępny.

I jak Wam się podoba? Myślicie, że producenci sprostają oczekiwaniom widzów?

Komentarze

0
·
Zabić Carla! Zbyt mnie irytuje.
0
·
Zapowiada się spoko, choć ten serial jest tak oderwany od rzeczywistości, że aż ciężko cokolwiek skomentować. Pomysł z sabotażem wewnątrz więzienia jest tak głupi, że nie wiem jak można było coś takiego w scenariuszu zawrzeć.
0
·
Nie mogę się doczekać! Bardzo liczę na Tyreesa w czwartym sezonie. Z tego, co widzieliśmy w trzecim, jest prowadzony tak samo świetnie, jak w komiksie, a to chyba moja ulubiona postać. Jeżeli utrzymają poziom z trzeciego sezonu, będzie smacznie.

Aczkolwiek zgadzam się z Freyem i obawiam się nieco głupich rozwiązań. Szczerze się zdziwiłem, że
SPOILER
po upadku Woodbury
pomysł z więzieniem będzie kontynuowany. Myślałem, że ruszą dalej do Alexandria Safe-Zone.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...