Neverwinter

Neverwinter – Duch pirata na nowym zwiastunie

Autor: Krzysztof "krzyslewy" Lewandowski · Opublikowano: sobota, 1 września 2012

Czekam z niecierpliwością na "Neverwinter", bo przyznam, że kuszenia twórców o misjach i lokacjach spełniają w moim przypadku swoje zadanie.

Dziś mamy kolejny zwiastun zaprezentowany przez studio Cryptic na PAX 2012. Przedstawia on nową lokację – Blackdagger Keep, gdzie spotkamy się z duchem groźnego pirata. Kiedyś był on przekleństwem Wybrzeża Mieczy, lecz zginął w trakcie wybuchu wulkanu. Pokonał jednak śmierć stając się przy tym budzącym grozę i strach duchem.

Zadanie pewnie będzie polegało na pokonaniu ducha pirata i dotarciu do jego skarbu. I mnie nawet to pasuje, jeśli lokacja byłaby klimatyczna, a przeciwnik faktycznie budził grozę. Na zwiastunie średnio jest tu odczuwalne i widoczne są brzydkie tekstury. Cóż, poczekamy zobaczymy, bo wszystko wskazuje na to, że w MMORPG stworzonym przez studio Cryptic czeka nas, mimo brzydkich tekstur, dużo zabawy, zapewnionej przez zróżnicowane zadania.

Komentarze

Gość_Setyr* · sobota, 1 września 2012, 16:09
0
Kolejna gra robiona na siłe.
Lionel · sobota, 1 września 2012, 17:14
0
Liczę, że pojawią się również bardziej znane postacie z Zapomnianych Krain, bo jakiś anonimowy piracina mnie nie kręci.
Gość_* · poniedziałek, 3 września 2012, 06:19
0
Szkoda, że dla pieniędzy studia rozmieniają na drobne znane marki. Co to ma być? Piraci z Karaibów? Kalka Risena? Dla mnie Neverwinter Nights to dwie pierwsze, niezapomniane części gry i nic poza tym.
mbwrobel · środa, 5 września 2012, 20:31
0
Dlaczego to wygląda jak mod do pierwszego Dragon Age? Im więcej trajlerów oglądam, tym bardziej mnie studzą. Ja postoję, poczekam, aż będzie w CD-Action za 16 zeta. Na dzień dzisiejszy to dla mnie nie wygląda na warte więcej.
Lionel · środa, 5 września 2012, 22:40
0
Nie czekałbym. To Free MMORPG, więc 16 PLN za coś darmowego bym nie dał. ;D

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...