bitwa_blizniakow

Ich nadejście jest bliskie. Zapowiadamy nowe rozszerzenie gry Mass Effect 2

2 minuty czytania

Informacja prasowa

Ich nadejście jest bliskie. Zapowiadamy nowe rozszerzenie gry Mass Effect 2.

Zdobywca tytułu „Gry Roku 2010” zabierze graczy na jeszcze jedną, śmiertelnie niebezpieczną misję.

W najdalszych, najmroczniejszych zakamarkach kosmosu, Żniwiarze przygotowują się do swego powrotu i unicestwienia wszelkiego życia organicznego we wszechświecie. Czy Komandor Shepard będzie w stanie stawić czoła największemu zagrożeniu w historii? Czy uda mu się ocalić galaktykę przed zagładą?

BioWare, twórcy gry Mass Effect 2, zdobywczyni m.in. tytułu „Najlepszej gry roku 2010”, zapowiedzieli dziś najnowsze, a zarazem ostatnie rozszerzenie drugiego rozdziału swej bijącej rekordy popularności kosmicznej trylogii. W dodatku „Mass Effect: Arrival” , które ukaże się 29 marca, gracze udadzą się wraz z Komandorem Shepardem i jego towarzyszami w ślad za tajnym agentem, który wszedł w posiadanie niepodważalnych dowodów dotyczących zbliżającej się, nieuchronnej inwazji Żniwiarzy.

- Przez cały rok z wielką radością i dumą obserwowaliśmy, z jak ciepłym przyjęciem ze strony graczy spotkał się Mass Effect 2 – powiedział Casey Hudson, producent wykonawczy serii Mass Effect. – Dzięki Mass Effect: Arrival gracze zobaczą, jak bardzo blisko realizacji swego morderczego planu są Żniwiarze.

Mass Effect 2 to zdobywca ponad 150 nagród oraz jedna z najwyżej ocenianych gier w historii. Produkcja kanadyjskiego studia BioWare jest również zdobywcą ponad 20 tytułów „Gry Roku 2010” w plebiscytach tak prestiżowych mediów branżowych, jak IGN, Eurogamer, GameTrailers.com, Gry-Online.pl czy CDAction.pl.

O DOSTĘPNOŚCI ROZSZERZENIA ARRIVAL W POLSCE

Wersja PC: dodatek „Mass Effect: Arrival” nie jest kompatybilny z polską wersją gry. Aby móc zagrać w dodatek trzeba pobrać grę w angielskiej wersji językowej za darmo z serwisu EA Store.

Wersja PS3: dodatek „Mass Effect: Arrival” jest w pełni kompatybilny z dostępną na polskim rynku wersją gry.

Wersja Xbox 360: dodatek „Mass Effect: Arrival” jest niekompatybilny z polską wersją gry i nie będzie dostępny na polskim Xbox Live. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Komentarze

0
·
Niesamowite! Szok! Mamy powtórkę z rozrywki. A twierdzili, że przypadek dodatku z Liarą będzie wyjątkiem. Ehm... brak słów na takie podejście do fanów gry.
0
·
Haha... znów daje czadu polski oddział EA Choć i podziwiam go w pewnym sensie. Zachwalać i zapowiadać rozszerzenie, a na końcu napisać - 'Sorry, ale połowa nabywców może tylko lizać tego cukierka przez monitor. Tak bywa, pogódźcie się z tym' Chętnie nazwałbym coś takiego po imieniu, ale jesteśmy na forum publicznym, a i generalnie mi nie wypada.

No nic, poczekamy z miesiąc i pasjonaci znów nam na złotej tacy przyniosą ten dodatek. Dzięki Bogu, że mamy jeszcze taką alternatywę Cóż, wyrazy współczucia dla graczy, którzy nabyli polską wersję na Xbox 360.
0
·
Pewnie wiedzą, że gracze i tak to kupią, choćby mieli kombinować jak odpalić lub czekać tygodnie, aż ktoś amatorsko to spolszczy. Albo może myślą, że będzie w drugą stronę - dodatek kupi niewiele osób, więc nie opłaca się inwestować. Tak czy siak - kawał [piiip] z nich.

Swoją drogą - czy EA Polska kiedykolwiek podała jakiś sensowny powód takiego swojego olewactwa?
0
·
Naprawdę wystarczy wejść na EA store. Wpisujecie tam CD-key do aktywacji gry i pobieracie przez EA Download Manager i macie org po angielsku
Choć ja wersję Angielską mam jeszcze przed kupnem gry, a jak kupiłem to przeinstalowałem bez zmian języka na orginalny cd-key i jadę na cracku. Wszystkie możliwe DLC do kupna też chodzą bez problemu na tym rozwiązaniu.
0
·
Uwielbiam te notki prasowe, nie wiem kto je pisze ale naprawdę gratuluje formy

co do dawania czadu, to się kompletnie zgadzam - to mała świnia ze strony EA.
0
·
Ach te "ukochane" problemy techniczne. Ta od nich polityka, utrwala mnie w przekonaniu że piractwo się opłaca i jest poniekąd uzasadnione. Kolejny argument za piractwem. I jak mam wytłumaczyć komuś że piractwo jest bydkie. No nic, trza będzie czekać aż ktoś utworzy spolszczenie.
0
·
Dzięki Bogu, mam pirata ;]
0
·
Mam pomysł niech Polacy wydadzą Wiedźmina 2 i jakieś DLC które będą niekompatybilne z angielską wersją gry. A co niech dostaną za swoje, sami wybrali broń od której zginą!!!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...