„Kryjówka Handlarza Cieni”, czyli niemożliwe nie istnieje

mass effect 2, lair of the shadowbroker, kryjówka handlarza cieni

Polak potrafi, nie ma co do tego wątpliwości. Nasi fałszerze co roku zaskakują świat swoim kunsztem i artyzmem. Nieważne – marka, dolar czy euro – są one wykonane staranniej niż zwykłe banknoty. Jako pierwsi opracowaliśmy też sposób na picie denaturatu, płynu borygo, kwasu siarkowego oraz wody kolońskiej. Umiemy też wytrzymać nieziemskie dawki alkoholu – do nas należy rekord świata wynoszący 14,8 promila. Natomiast Polacy chorzy na raka krtani wymyślili sposób palenia papierosów przez rurkę w tchawicy.

Sami zadajcie sobie pytanie, czy dla takiego narodu problemem jest brak dostępu oraz rodzimej wersji DLC do „Mass Effect 2” – „Lair of the Shadow Broker”? Chyba nikt nie miał co do tego wątpliwości.

Nakładka do „Kryjówki Handlarza Cieni” jest już dostępna i znajdziecie ją pod tym adresem. Co ciekawe zawiera własny gustowny instalator, także nie musicie się babrać w rejestrach i plikach. Warto też nadmienić, że „Mass Effect PL Group” jako pierwsza ekipa na świecie, zdołała zmodyfikować pliki tekstowe z gry „Mass Effect 2”. No, no... brawo! Oby więcej takich inicjatyw, a ja znów cieszę się, że mieszkam w takim pięknym kraju niespodzianek jak Polska – gdzie słowo niemożliwe faktycznie nie istnieje.

Komentarze

0
·
Rzeczy niemożliwe robimy od ręki - na cuda trzeba poczekać dwa dni Brawo dla panów, dali więcej uciechy niż wydawca zawodu
0
·
Ja lubie sobie pogrzebać godzinami i dojść jak coś odpalić , chociarz czasami takie rzeczy ułatwiają życie.
0
Gość_Fire Maker* ·
Tak nas wszyscy olewają ,że musimy działać! Dlatego u nas tyle grup moderskich i polonizujących.
0
Gość_mariquita* ·
Gram na konsoli i niestety nie mam szans zagrać w ten dodatek. Wielki podziw dla pań i panów z grupy fanów, którzy napracowali się nad tłumaczeniem i jednocześnie wielki obciach dla EA Polska. No cóż, niesmak pozostanie na zawsze, szczególnie u graczy konsolowych, którzy nie mają żadnego pola manewru...
0
Gość_MatG* ·
To my Polacy - w tym kraju i dla tego narodu słowo niemożliwe=jak sie chce to sie zrobi .
0
Gość_Jasina* ·
Cała prawda: Jeśli Polak czegoś zrobić nie potrafi to to i tak się nikomu nie przyda

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...