dziki_lad

Więzień Labiryntu – nowy patronat Game Exe!

1 minuta czytania

Informacja prasowa

więzień labiryntu, james dashner, papierowy księżyc, książki fantasy

Więzień Labiryntu to pierwszy tom bestsellerowej trylogii porównywanej do Igrzysk Śmierci czy serii Gone. Polscy czytelnicy mogą już od kilku dni, poznać pierwszy tom tej niezwykłej serii (premiera odbyła się 20 października), a wkrótce rozpoczną się zdjęcia do filmu na podstawie książki, którego reżyserią ma się zająć Catherine Hardwickle, reżyserka cyklu „Zmierzch”. Redakcja Game Exe z przyjemnością informuje, że objęła książkę patronatem medialnym.

Książkę promuje gra oraz zwiastun, który znajdziecie w rozszerzeniu newsa!

Kiedy Thomas budzi się w ciemnej windzie, jedyną rzeczą którą pamięta jest jego imię. Nie wie kim jest ani w jakim celu tu przybył. Kiedy winda się zatrzymuje i drzwi się otwierają jego oczom ukazuje się grupa nastolatków, która wita go w Strefie – otwartej przestrzeni otoczonej murami, która znajdują się w samym centrum przerażającego i tajemniczego Labiryntu.

Podobnie jak Thomas, żaden z obecnych tu chłopców nie wie z jakiego powodu znalazł się w Strefie oraz jak się tu dostał. Wszyscy wiedzą natomiast, że każdego ranka, gdy kamienne mury otaczającego ich Labiryntu rozsuną się, zaryzykują swoje życie, by się tego dowiedzieć. Nawet za cenę spotkania z Bóldożercami – pół-maszynami, pół-bestiami, przemierzającymi jego mroczne korytarze.

Zwiastun Książki:

Zagraj w grę i podziel się wynikiem!

Strona poświęcona książce: Więzień Labiryntu

Komentarze

0
·
Gra jest kiepska, nie wiem po co ją robili, a zwiastun... trochę mnie przynudził, końcówka za to była niezła.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...