bitwa_blizniakow

Rebis wyda swój pierwszy komiks!

2 minuty czytania

Do wydawnictw takich jak Genius Creations i MAG dołączy Rebis. Takich, czyli skupiających się na książkach, ale mających w swojej ofercie również komiks. W przypadku wydawnictwa Rebis mowa o tytule "Szczurołap", komiksie Jaya Ashera, twórcy "Trzynastu powodów". Premiera już za tydzień: 26 czerwca.

CO ROBIĆ, GDY PIĘKNY SEN ZMIENIA SIĘ W NAJGORSZY KOSZMAR?

szczurołap

Dawno, dawno temu...

W małym miasteczku pośrodku gęstego mrocznego lasu żyje sobie głucha Magdalena...

szczurołap

Okoliczni mieszkańcy unikają jej i traktują ją jak popychadło. Jedyną radość daje jej bujna wyobraźnia. Magdalena ma dar wymyślania opowieści... i marzy, że pewnego dnia przeżyje miłość jak z bajki. Kiedy spotyka tajemniczego przybysza, widzi w nim spełnienie swoich najskrytszych marzeń. Oczarowana zakochuje się w nim i wkracza w jego magiczny świat. Dopiero gdy lepiej go poznaje, odkrywa jego mroczną stronę.

Być może chłopak, którego sobie wyśniła, jest jej najgorszym koszmarem...

Dzięki niezwykłym rysunkom Jeffa Stokleya nominowanego do nagrody im. Eisnera, oraz wysiłkom Jessiki Freeburg, specjalistki od ponurych historii i legend, Szczurołap jest dla Jaya Ashera ekscytującym startem w nowy gatunek – opowieścią, która znakomicie operuje tymi samymi motywami prawdy, winy i zadośćuczynienia, które z 13 powodów uczyniły światowy bestseller. JAY ASHER, który wspiął się na szczyt listy bestsellerów „New York Timesa” oraz JESSICA FREEBURG stworzyli genialną wersję legendy o szczurołapie – niezwykłą powieść graficzną o samotności, miłości i zemście.

Przepięknie ilustrowany i lirycznie skomponowany Szczurołap wciągnął mnie od pierwszej strony. To porywające, a miejscami mrożące krew w żyłach przedstawienie jednej z najbardziej fascynujących legend, w których splatają się przekazy historyczne i świat baśni. - Marissa Meyer, autorka bestsellerowej „Sagi księżycowej””

Jay Asher i Jessica Freeburg wyczarowali prawdziwie magicznego Szczurołapa! Jest tajemniczy, dziwny i przerażający, ale zarazem ujmujący. Stare podanie zmienili w coś pięknego i nowego! Gorąco polecam. - Jonathan Maberry, autor bestsellerów „New York Timesa” Rot & Ruin oraz Black Panther: Doomwar”

Szczurołap z niezwykłą szczerością odkrywa przed nami tajemnicę i ujawnia sens jednej z najstraszniejszych legend. Asher, Freeburg i Stokely oddają prawdziwe emocje i sprawiają, że czytelnicy – łącznie ze mną – sięgają po chusteczki. Świetne! - Danielle Paige, autorka bestsellerowych serii „Dorothy Must Die oraz „Stealing ”

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...