King's Bounty II – znamy datę premiery, nowy zwiastun

1 minuta czytania

king's bounty ii

Sequel niezwykle popularnej produkcji w Europie Środkowo-Wschodniej trafi do rąk wszystkich spragnionych graczy w drugiej połowie 2021 roku. Początkowo tytuł miał się ukazać już niedługo, bo w marcu, lecz zespół 1C Entertainment zdecydował, że potrzebuje trochę więcej czasu, aby odpowiednio go doszlifować i zapewnić graczom jak najlepsze doświadczenia.

Gra trafi więc dokładnie 24 sierpnia na PC (ekskluzywnie na Epic Games Store), PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Całość ukaże się także w polskiej wersji językowej.

Jako zespół musieliśmy podjąć trudną decyzję o przesunięciu premiery King's Bounty na późniejszy termin w 2021 roku. Potrzebujemy trochę czasu, aby dostarczyć wam jak najlepsze wrażenia. Jesteśmy na etapie, w którym gra jest kompletna i grywalna, ale chcemy dać sobie trochę czasu na odpowiednie testy, poprawki i ogólne dopieszczenie. Ten ruch da nam cenne miesiące na zbalansowanie rozgrywki, która jest tak ważna dla naszego projektu z jego otwartym światem, złożoną narracją, głęboką taktyczną turową mechaniką RPG.

tłumaczy Denis Maltzev, producent King's Bounty II

Jest chyba na co czekać.

Komentarze

0
·
Czy to oznacza, że gra będzie dostępna jedynie na Epic Games Store, czy też wyjdzie wersja pudełkowa?
0
·
Wersję pudełkową już zapowiedział rodzimy dystrybutor - Koch Media. Zapewne - tak czy siak - będzie istniała konieczność przypisania i dociągnięcia części plików z Epic Games Store jako swoiste zabezpieczenie a'la Steam.
0
·
Jestem fanem serii King's Bounty, więc kupię w ciemno. Dziękuję za odpowiedź!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...