Promocja w Biedronce – Najnowszy "Deus Ex", "Rage", "Fallout 3" i inne gry za 19,99!

Jak pojawia się promocja w Biedronce, związana z grami, to zawsze są wśród nich ciekawe tytuły. Nie inaczej jest dzisiaj, kiedy ruszyła kolejna podobna akcja, a w niej za naprawdę niską kwotę – 19,99 zł – możemy zaopatrzyć się w takie pozycje jak "Fallout 3", "Rage", "Dungeon Siege 3", "Deus Ex: Human Revolution" czy "Alan Wake". Całą listę dostępnych gier znajdziecie tutaj. I radzę się pospieszyć z ewentualnym kupnem, bo inni gracze mogą sprzątnąć wam smaczniejsze kąski sprzed nosa!

rage, promocja

Komentarze

0
·
Dzięki, akurat miałem wyjść na zakupy.
0
·
Akurat dzisiaj byłem i widziałem te tytuły ale jakoś tak wyszło ,że nie kupiłem :<
A Deus Exa ktoś już zgarnął >.<
0
·
Hej! tez poluję na Deus Exa Mam nadzieję, że będę miał więcej szczęścia niż ty, Obserwatorze,. Świetny news, krzyslewy - moja kolekcja cRPG dziś urośnie.
0
·
Dzięki! Ruszam się rozejrzeć.
0
·
Nie mogłeś najpier dać cynku kolegom z redakcji, Krzysiu? Jak tak dalej pójdzie zostanie dla mnie tylko "Bob Budowniczy: budujemy lunapark".
0
·
Król Artur II też niezła gra i też do zgarnięcia no i Deus Ex. Jutro skoczę do biedry
0
·
Zapomnijcie o Deus Exie. To się rozeszło jak ciepłe bułeczki.
Ja nie dostałem
0
·
Nie upadaj na duchu! Biegnij do następnej biedronki!
0
·
Widziałem też jakieś książki Trudi Canavan
0
·
Padał deszcz, było ponuro i mokro. Mój entuzjazm poszukiwacza wygasał, przytłoczony szarzyzną i beznadzieją... gdy już miałem poddać się i zwątpić, nagle zajaśniała wśród mroku mej duszy - iskierka nadziei! Tliła się gdzieś tam, wewnątrz mnie. Nie mogłem sie poddać, nadzieja umiera ponoć ostatnia, przynajmniej tak się mawia, nie? W pierwszej biedronce nie było tego co szukałem, w drugiej z pozoru też. To była próba ducha. Wytrwałem. Przewaliłem pudła i znalazłem go. W zafoliowanym pudełku DVD w czarno bursztynowych barwach swego majestatu trwał on. Czekał na mnie. Wyciągnąłem ku niemu dłoń i... świat odzyskał kolory
0
·
Lol, na steamie DX:HR był za 2,5 euro, lol.
0
·
"Fallout 3" - nie wziąłbym za darmo
"Rage" - chłam
"Dungeon Siege 3" - badziewna seria
"Deus Ex: Human Revolution" - świetny, ale już mam i przeszedłem
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Hassan' dnia czwartek, 7 marca 2013, 20:43 napisał

Lol, na steamie DX:HR był za 2,5 euro, lol.

Wracaj do piekła, sępie nieczysty! Wyganiam Cie z tego forum, wprost do otchłani pogańskiego Faerunu! Tam gdzie miejsce twe przez wiek cały i 10 minut! Nurzaj się w skargach, Azzowych dyrdymałach i augiaszowym kodzie! Apage, Apage!

A kto prośby nie posłucha, W imię Ojca, Syna, Ducha. Widzisz Pański krzyż? Nie chcesz czipsów, napoju, Zostaw nas w pokoju!
0
·
Dzięki za info, w mojej biedrze były 4 egzemplarze Deus Ex... zostały tylko 3.
0
·
Jak mi wszystkie wykupicie, to zdobędę wasze adresy i poznacie mnie trochę bliżej
0
·
Szczęście mi dopisało i mam egzemplarz Deus Exa . Tylko szkoda że wynikły małe problemy z instalacją ( zwłaszcza jak ma się internet z określonym limitem czyli na kartę )
0
·
Przykro mi, Obserwatorze. Wiedz, że mogło być gorzej, na całe szczęście Deus nie pobrał przy instalacji gigowego patcha, jak to miało u mnie miejsce w przypadku instalacji steamowatego "Dawn of War 2". Wracając do tematu: dokupiłem jeszcze - Dungeon Siege III - owszem, kiedyś już ukończyłem tego h&s, ale nie miałem własnej kopii. W końcu mam i wychodzi na to, że już posiadłem prawie wszystkie gry Obsidianu. Brakuje mi wciąż jeszcze New Vegas....
0
·
Może w przyszłym roku

Ale trzeba przyznać że biedra nieźle sobie poczyna, tym razem zaoferowali masę dobrych/bardzo dobrych gier, w końcu oprócz Deus Ex, Fallouta 3, czy DS:III, pojawia się masa dobrych tytułów jak choćby Fear 3, Alan Wake, Król Artur II, a i o Rage było dość głośno. Można nie przepadać za wszystkimi gatunkami gier, ale są to dobrze oceniane tytuły z ostatnich 2 lat.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...