Interaktywne wideo do "Hellraid"

"Hellraid" (wcześniej znany pod kodową nazwą "Project Hell") to wychodząca jeszcze w tym roku gra rodzimego Techlandu. W tym hack'n'slashu armie Piekła sprowadziły na świat ludzi ból i zniszczenie, a jedynie nieliczni mają niezbędne umiejętności do walki z diabelskimi potwornościami. Oczywiście my należymy do tych nielicznych, wcielając się w maga, paladyna, wojownika lub łotrzyka. Klimat ma być bardzo mroczny, co potwierdzają wszelkie screeny czy trailery.

hellraid, project hell
Tak kocham te mroczne gry, że ciągle tracę dla nich głowę

Tymczasem Techland przygotował dla nas bardzo ciekawe interaktywne wideo, w którym sami możemy podejmować różne wybory i zobaczyć, jakie będą miały skutek. "Edyn's Escape" jest prequelem wydarzeń z gry – akcja rozgrywa się dwa tygodnie wcześniej. Filmik oparty jest na środowisku produkcji i znajdziemy w nim te same przedmioty, jakich będziemy używać podczas rozgrywki. Wcielamy się tutaj w brata Edyna, mnicha, który budzi się w klasztorze opanowanym przez piekielne monstra. Ma tylko jeden cel – przeżyć i uciec.

Zainteresowani? Zapraszam do zabawy w rozwinięciu newsa.

Komentarze

0
·
Pomysł na promocję KAPITALNY! Choć to nie moja kategoria gier (wolę klasyczne erpegi), to czuję się zainteresowany tą produkcją. Nagroda całkiem miła dla ucha.
0
·
Ano, za soundtrack do gry odpowiada Paweł Błaszczak, co robił muzykę do "Wiedźmina", także (jak zresztą było słychać po próbce) od tej strony będzie na pewno kapitalnie
0
·
Bardzo fajny pomysł do tego muzyka w nagrodę w sam raz pod zbliżającą się sesje.
0
·
Fajneeeeeeeeeeeeee.
0
·
Przeszedłem (to na yt oczywiście)!
Kilka razy prawie zawału dostałem, ale warto było (takie gry ,,straszne" mi się z ,,Fear" kojarzą, można dostać zawału 3 razy na minutę) jak taka mam być gra, to ją kupiłbym, gdyby nie ryzyko zwariowania, chowania się wszędzie i śmierci od zawału.
0
·
W zasadzie nic odkrywczego, a działa na wyobraźnię
0
·
W tym sęk, zrobić coś z niczego.
0
·
Przeszedłem to wczoraj. Taki sposób promocji ma znacznie większą siłą oddziaływania na gracza niż tradycyjny trailer i nawet mi się spodobało, pomimo że sama gra nie trafia w moje gusta.
0
·
Po co się w to bawić? Nie lepiej pograć w Warhammera? Tam to dopiero jest "mhok"!!! W końcu to ponury świat niebezpiecznych przygód.
0
·
W sumie kojarzy mi się gra gdzieś sprzed sprzed 10 no może 12 lat, gdzie też miałeś do wyboru spośród maga, wojownika i złodzieja a zaczynało się na takim straszny zamku (miałem wtedy z 8 lat) i walczyło z potworami jak w fps'a. No nie mogę sobie przypomnieć tytułu.
0
·

Cytat

Po co się w to bawić? Nie lepiej pograć w Warhammera? Tam to dopiero jest "mhok"!!! W końcu to ponury świat niebezpiecznych przygód.

No właśnie, tam są nie tylko bandy zombi, ale jeszcze kultyści i skaveny, czyż to nie wspanałe?!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...