wow_malfurion

Project Hell – Nowa gra od Techlandu

Techland po sukcesie "Dead Island" postanowił stworzyć kolejną grę FPP hack'n'slash, jednak tym razem w klimatach mrocznego fantasy.

project hell

Jak wynika z pierwszego akapitu – będzie to pierwszoosobowa gra, w której szlachtujemy wrogów. Pomysł stworzenia takiej produkcji rozpoczął swoje istnienie od moda do "Dead Island" autorstwa jednego z pracowników Techlandu. Pozwalał on zamrażać zombie, a następnie kroić ich za pomocą dwuręcznych mieczy. Proste, ale wciągające – zdaniem polskiego studia. Podjęto więc decyzję, aby twórca moda, który nosi pseudonim MZM, stworzył grę FPP hack'n'slash w świecie fantasy, oczywiście nie sam – przydzielono do niego kilka osób.

Autorzy zapewniają, że ich produkcja będzie mrocznym fantasy, więc nie spotkamy w nim wróżek i jednorożców, walka będzie brutalna i krwawa, a bossowie potężni. Rozgrywka będzie opierała się na przechodzeniu przez hordy potworów do znacznie mocniejszych ich przywódców, wiadomo też, że gra będzie opierała się na technologii "Dead Island". Czy "Projekt Hell" (tytuł roboczy) okaże się dobrą i wciągającą pozycją? To się dopiero okaże, miejmy nadzieję, że kilka osób, które tworzą grę spiszą się na medal, a rozgrywka będzie odpowiednio urozmaicona, aby starczyć na kilka-kilkanaście godzin dobrej gry. Pojawiły się też pierwsze grafiki koncepcyjne tej produkcji, które znajdziecie poniżej i powyżej tekstu. Tutaj z kolei znajdziecie blog opisanej gry.

project hell

I jak wam się podoba nowa produkcja Techlandu?

Komentarze

0
·
Kilka osób? Rozumiem że to jakaś niskobudżetowa produkcja? Szału pewnie nie będzie.
0
·
Patrząc po tym, jakie perełki mogą stworzyć kilkuosobowe ekipy (np. Bastion), może nie być tak źle, jak to widzi Sosna.
0
·
Czy tam będzie Max Hell i Żabogród?
0
·
Hm... na razie nie napawa optymizmem, jednak ma szansę stać się grą na poziomie choćby Dark Messiah, czego życzę polskiej ekipie.
0
·
Jeżeli ma to być gra w stylu Dead Island to będzie to tępa sieczka, mnie takie gry nie ciągną. W przypadku takich gier średnie produkcje nie mają szans zaistnieć na rynku.
0
·
Oo, jakby był z tego Dark Messiah, to spoko by było.

Dead Island było też fajne, ale jak lubisz grindowanie lootu. No i Sam B!
0
·
Sam B w wersji medieval-fantasy? To dopiero zło...

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...