posiadlosc

Wieści ze Smallville

1 minuta czytania

Serial Smallville, znany u nas jako Tajemnice Smallville, w swojej 9 serii nadal święci triumfy. Pojawiły się informacje dotyczące najbliższego odcinka.

Wreszcie poznamy kolejną postać ze świata DC Comics. Oliver Queen będzie chciał pomóc a następnie wytrenować poznaną dopiero Mię, czyli Speedy (w tej roli gościnnie wystąpi Elise Gatien). Okaże się jednak, iż ona wcale nie potrzebuje tej pomocy i przechytrzy Green Arrow.

Dziewczyna jest zakażona wirusem HIV, podobnie jak to miało miejsce w komiksowym pierwowzorze. Początkowo obawiano się, czy poruszanie kwestii tej choroby będzie właściwie, ale nie pojawił się żaden sprzeciw w tym temacie.

Dostępny jest także nowy plakat z serialu. Panie powinny być usatysfakcjonowane tym wizerunkiem Clarka Kenta. Plakat możecie zobaczyć poniżej.

smallville, filmy

Na scenę wkracza także Cat Grant, która pojawi się w redakcji Daily Planet. Niektórzy mogą ją pamiętać z uwodzenia Clarka w serii "Lois & Clark: Nowe przygody Supermana". W Smallville zagra ją Emilie Ullerup. Podobno ma dojść do pierwszego prawdziwego pocałunku Lois i Clarka...

Tym, którym wciąż mało Smallville polecam sneak peak oraz trailer. Znajdziecie je poniżej.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...