Nowe materiały z Dragon Age IV już w przyszłym tygodniu

1 minuta czytania

dragon age iv

Trudno powiedzieć, ile w tym korporacyjnego wyrachowania, a ile kompletnego przypadku, lecz BioWare stara się tonować nieciekawe nastroje po informacji o opuszczeniu firmy przez dwóch kluczowych developerów. O ile kolejny “Mass Effect” jest jeszcze w powijakach i zmiana na szczeblach władzy nie powinna odbić się na ewentualnej jakości gry, to w przypadku “Dragon Age IV” nie jest to takie pewne.

Odpowiedzi na pewne pytania poznamy już w czwartek, gdyż podczas gali Game Awards zobaczymy kolejne materiały na temat kolejnej części “Dragon Age”. Informacje puścił w eter prowadzący całego wydarzenia, Geoff Keighley, a całość później potwierdził BioWare.

Czego możemy się spodziewać? Znając format wydarzenia, a także biorąc pod uwagę, że studio będzie chciało zachować naprawdę istotne informacje na swoje autorskie imprezy – zapewne dostaniemy jakiś krótki teaser pokrótce szkicujący intrygę. Pożyjemy, zobaczymy.

Komentarze

0
·
Najciekawsze, że to wydarzenie odbędzie się 10 grudnia. Schowają się za premierą CP2077 i zapowiedź DAIV przejdzie bez echa. Jakoś nie widzę nawet w studiu specjalnej ekscytacji powrotem do Fereldenu.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...