Dragon Age 4 dopiero w 2022/2023 roku

1 minuta czytania

Podczas odbywającego się ostatnio Electronic Arts Q2 Earnings czyli publicznego przedstawienia osiągniętych wyników finansowych za ostatni kwartał, prezes EA Andrew Wilson odpowiedział na kilka pytań dotyczących marek należących do korporacji. Jedną z nich był bliski naszym sercom "Dragon Age". Wedle jego słów najnowszej części smoczej sagi możemy oczekiwać dopiero po zakończeniu roku podatkowego 2022, czyli najwcześniej po marcu tego roku. Za to Casey Hudson twierdzi, że datę premiery "Dragon Age 4" można określić na początek 2023 roku.

dragon age 4

Yeah, I mean, you should assume that there's, you know, Dragon Age out there, and we talked about it publicly that it's in the works and probably comes after fiscal '22. But, you know, we typically don't give multiyear guidance this early in the year or multiyear guidance period. So I don't want to start giving '23 guidance now that I've started a hint on '22. But you should assume it's out there and plans are underway for that product, as well as some other products. – Andrew Wilson prezes EA

Taa, chcę powiedzieć, że powinniście uważać, że wiecie, "Dragon Age" gdzieś tam jest i publicznie mówiliśmy o nim, że jest w produkcji i prawdopodobnie wyjdzie po podatkowym 22. Ale wiecie zazwyczaj nie zdradzamy naszych wieloletnich planów tak wcześnie lub w ogóle o nich nie mówimy. Więc nie chcę wskazywać na 23 kiedy właśnie zacząłem wskazywać na 22. Ale powinniście uważać, że gdzieś tam jest i że mamy plany związane z tym produktem, a także z kilkoma innymi produktami.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...