Premiera System Rift – DLC do Deus Ex: Rozłam Ludzkości

1 minuta czytania

"System Rift" to pierwsze fabularne DLC do wydanego w sierpniu "Deus Ex: Rozłam Ludzkości". Stary znajomy z "Buntu Ludzkości", Frank Pritchard, prosi Jensena o pomoc w poznaniu sekretów tajemniczej grupy Santeau. Adam oprócz chęci pomocy druhowi, ma nadzieję, że w pilnie strzeżonej twierdzy grupy, Palisade Blade znajdzie informacje dotyczące Iluminatów.

deus ex: rozłam ludzkości, deus ex: mankind divided,

Twórcy chcą wykorzystać powrót Pritcharda do zbudowania pomiędzy nim, a Jensenem, nowej, dynamiczniejszej relacji (miejmy nadzieję, że nie będzie ona wyglądać jak fan-arty niektórych fanek). Oprócz tego fani trybu Breach spotkają osobiście ShadowChild i poznają od niego historię kryjącą się za powstaniem tego trybu.

Palisade Blade jet położone w nowej dzielnicy Pragi zamieszkanej przez mieszkańców gotowych obdarować Jensena nowymi zadaniami i lokacjami czekającymi na eksplorację. Infiltracja siedziby Santeu będzie wspierała każdy styl gry, jednak niezależnie od sposobu przejścia gracz będzie musiał wcześniej przebadać okolicę i poznać zwyczaje strażników. Podczas zwiedzania Palisade Blade spotkamy nowych przeciwników i niespotykane wcześniej systemy zabezpieczeń.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...