The Walking Dead: 400 Days – Zapowiedź, premiera i zwiastun dodatku

Nasze prognozy się sprawdziły – publikowane przez Telltale Games teasery dotyczyły dodatku do The Walking Dead noszącego tytuł 400 Days. Producenci wyjawili pierwsze informacje o nim na targach E3, na konferencji Sony. Oprócz zapowiedzi doczekaliśmy się również pierwszego zwiastuna.

"The Walking Dead" po zainstalowaniu rozszerzenia otrzyma nowy rozdział skupiający się na czterystu pierwszych dniach po wybuchu epidemii, która spowodowała przemianę wielu ludzi w zombie. Gracz będzie sterował każdą z pięciu postaci przedstawionych na udostępnionych teaserach. To, w jakiej kolejności przyjdzie mu odegrać historię każdego bohatera, zależy do niego samego. Wszystkie wydarzenia będą toczyły się jednak w podobnej lokalizacji – wokół postoju ciężarówek w stanie Georgia.

the walking dead

The Walking Dead: 400 Days pojawi się na PC, PS3, Xbox 360, Mac i urządzeniach z iOS, a także wraz z pierwszym sezonem (po raz pierwszy) na PS Vita. Telltale Games obiecuje graczom, że wybory podjęte w podstawce będą miały wpływ na DLC, zaś decyzje, które w nim podejmiemy, będą miały wpływ na sezon drugi.

the walking dead

"The Walking Dead: 400 Days" według powyższego plakatu będzie dostępne do pobrania już w lipcu bieżącego roku.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...