Seven Dragon Saga na Kickstarterze!

11 marca ruszył projekt na Kickstarterze mający na celu wydanie gry Seven Dragon Saga. Tę zbiórkę, pierwszą w karierze, przeprowadza studio Tactical Simulations Interactive, tworzone przez weteranów branży cRPG.

Twórcy wystosowali kilka słów o samej grze:

Niewiele zapisek źródłowych poprzedza stworzenie Cesarstwa Siedmiu Smoków i koronację Cesarza Sithu I. Właśnie dlatego obowiązkiem Kantorów Dworu jest zachowanie i opowiadanie historii o stworzeniu świata oraz niepewnym zwycięstwie nad potężnym wrogiem – Malloi.

Było to zwycięstwo, które skłoniło Siedem Smoków z Nieba do zejścia na ziemię i namaszczenia siedmiu Rodów jako potencjalnych władców i strażników całego świata. Obowiązek ten przetrwał przez tysiąc lat cesarskiej dyanstii i zajął miejsce w sercu każdego obywatela Imperium.

seven dragon saga

Aby cel został zrealizowany, do 13 kwietnia na konto studia musi wpłynąć 450 tysięcy dolarów. W pierwszych godzinach udało się zebrać 14 tysięcy, a obecnie kwota wynosi 65 tysięcy dolarów. Pakiet za najniższą cenę, gwarantujący cyfrową kopię gry kosztuje 25 dolarów. Wesprzeć projekt możecie tutaj.

W rozszerzeniu prezentujemy film, w którym twórcy opowiadają o grze.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...