dziki_zachód

Fear The Walking Dead – oficjalny teaser

1 minuta czytania

Nadchodzą wspaniałe czasy dla miłośników "Żywych trupów". Choć ostatni epizod przygód Ricka Grimesa i jego paczki miał miejsce wczoraj, a na kolejne odcinki przyjdzie nam czekać do jesieni, to tym razem przerwa międzysezonowa nie powinna się nam dłużyć jak postój na farmie. Wszystko dzięki serialowi towarzyszącemu, który zadebiutuje już w wakacje. "Fear The Walking Dead" skupi się na początkach epidemii zombie i paniki z nią związanej.

fear the walking dead

Pierwszy teaser produkcji, jak to z takimi materiałami bywa, nie zdradza nam niczego konkretnego, lecz mniej więcej możemy z niego wywnioskować, co czeka nas i jej bohaterów.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Skoro mówimy o rozwoju uniwersum... Robert Kirkman, twórca serii "The Walking Dead", postanowił odnieść się do pojawiających się coraz częściej obaw i paniki związanej ze spoilerowaniem. Jak doskonale wiemy, serialowa "Gra o tron" będzie zdradzać wydarzenia, które nie miały jeszcze miejsca w książkach. Czy to samo czeka "Żywe trupy"?

Odpowiedź jest jednoznaczna – absolutnie nie.

the walking dead

"Osobiście uważam za coś niepojętego, aby serial zakończył się i przy okazji zdradzał to, co znajdzie się w kolejnych zeszytach komiksu. Odnoszę wrażenie, że to dwie różne rzeczy. Mam już w głowie konkretne zakończenie historii obrazkowej. Jestem przekonany, iż do końca jeszcze daleko i w międzyczasie dojdzie do wielu ważnych wydarzeń. Dlatego też nie mam w planach zdradzenia swoich pomysłów scenarzystom. Wydaję mi się, że nie jest czymś specjalnie trudnym oddzielić obie wspomniane kwestie" – stwierdził wprost Kirkman.

Także fani komiksów mogą spać spokojnie o to, że miłośnicy produkcji telewizyjnej zdradzą im to, co czeka dziarskiego szeryfa i jego przyjaciół. Bardzo dobrze.

Źródło: comicbook.com

Komentarze

0
·
Tak bardzo mi czegoś takiego brakowało. Miałam trochę nadzieję, że wplotą to jakoś w serial, ale narzekać nie będę. Oby tylko na napompowali tego tandetną dramą jak ostatnich sezonów TWD.
0
·
Mogliby się przyłożyć do samego The Walking Dead a nie się rozdrabniać, po świetnym 3 i 4 sezonie i przyzwoitej pierwszej części 5 sezonu, najnowsze odcinki są jak dla mocno nierówne, bardzo przeciętne odcinki przeplatają się ze słabymi.
0
·
Spoko, przyjdzie Negan, zrobi porządek;p
0
·
"Fear The Walking Dead" skupi się na początkach epidemii zombie i histerii z nią związanej.
Histerii?

Poprawiłem na paniki. Lepiej? - Tokar
0
·
Zaprzestałem oglądania "The Walking Dead" od trzeciego sezonu. Zrobili z tego nudny dramat, gdzie bohaterowie cały czas użalają się nad swoim losem, a odcinki często kończą się, gdy bohater jest blisko śmierci z ręki zombie. Mam nadzieję, że spin-off będzie lepszy.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...