RaiderZ wychodzi z cienia

Informacja prasowa

Berlin, 5 lipca 2012: Frogster z dumą prezentuje nową stronę nadchodzącej gry RaiderZ, MMO w którym gracze zapolują na najstraszliwsze z potworów. Wiele nowych elementów po raz pierwszy ujrzy światło dzienne: nowe logo, nowe wizualizacje oraz nowy design oficjalnej strony.

frogster, interactove, raiderz, rpg, mmo

W grze RaiderZ wszystko toczy się wokół porywających polowań. Możliwości są tylko dwie – zostać myśliwym albo ofiarą. Najlepszą ochroną przed najbardziej krwiożerczymi bestiami jest przystosowanie się do otaczających warunków i wykorzystanie ich do osiągnięcia przewagi. Przystosować musi się także oficjalna strona RaiderZ. Zmieniła ona diametralnie swój wygląd, dając do zrozumienia: czas obudzić w sobie łowcę, aby mieć szansę przeżyć.

Twarzą nowej strony RaiderZ został potwór Zigneep. Ten okazały boss jest jednym z licznych niesamowitych przeciwników, z którymi przyjdzie się zmierzyć graczom podczas ich podróży. Wielu zginie, niektórym być może uda się ujść z życiem, aby podzielić się ponurą opowieścią w przydrożnej karczmie. Czy ktoś zdoła powalić bestię? Czas pokaże, ilu poszukiwaczy przygód zapisze się na kartach historii RaiderZ.

frogster, interactove, raiderz, rpg, mmo

Więcej informacji o samej grze jak i pozostałe materiały znajdziecie w naszym newsroomie.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...