Project Titan – Co z nowym MMO Blizzarda?

1 minuta czytania

Blizzard już od kilku lat pracuje nad nowym MMO o roboczej nazwie Project Titan. Gra, która według zapowiedzi twórców ma strącić z piedestału króla, "World of Warcraft", ukaże się jednak najwcześniej dopiero w 2016 roku.

blizzard, logo

Shon Damron odpowiedzialny za publiczne relacje w Blizzardzie wyjawił serwisowi GamesBeat, że studio zdecydowało się na wprowadzenie dużej liczby zmian, zarówno w samym projekcie jak i technologii, co doprowadziło do wydłużenia się procesu tworzenia. Zdradził także, że część pracowników, którzy zajmowali się "Projectem Titan", zostało oddelegowanych do innych zadań, a przy MMO pozostały jedynie kluczowe osoby. Tym samym w obecnym momencie pracuje nad nim 30 pracowników, wcześniej ich liczba dochodziła do stu. Na większą dawkę informacji przyjdzie nam więc czekać – oby nie długo, chociaż znając renomę Blizzarda, zanim "Project Titan" ujrzy światło dzienne, minie sporo czasu. Kto wie, może właśnie panowie z "Zamieci" tworzą połowę zawartości od nowa, bo poprzednia nie spełniała ich wymogów? Nie mam nic przeciwko, jeśli potem nie okaże się, że pierwotna wersja okazała się lepsza od tej wydanej.

Komentarze

0
·
Oby nie pracował nad nim Jay Wilson!

A na Blizzardowski hype już nie dam się nabrać.
0
·
2016? No to jeszcze daleka droga, nie ma o czym mówić.
0
·
Pieśń przyszłości, ciężko powiedzieć co to takiego będzie. Ale po tym co ostatnio wydaje blizzard to nie wróżę tytanowi zbyt wiele dobrego - choć pewnie i tak masa ludzi kupi.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...