Nick

O kurde dlaczego nei am tu mojego posta 'o'
Dobra więc są 2 możliwe wersje sąd się wziął mój nick.

1. Z Gothic'a. Jeden strażnik w starej kopalni mial na imię Ashgan. Może pamiętacie quest, Skrzynia Ashgana
2. Od imienia strażnika miasta Hord Nieumarłych z gry Disciples II [jak ja kocham tę gre, szczególnie dodatek Bunt elfów ^_^]

Odpowiedz
Odkąd pamiętam wszyscy(poza rodzinką) mówią na mnie Osa (mam na imię Oskar) i prawie na wszystkich forach, na których jestem zarejestrowany mam taki właśnie nick
Odpowiedz
Mój nick jest "skopiowanym" imieniem mojej postaci w RPG [Dungeons & Dragons]. Siedziałem 10 min i pisałem na kartce różne propozycje. Chciałem żeby wyszło coś w miarę mrocznego i powściągliwego. Wydaje mi się, że Eglish Azeleh fajnie brzmi. [czyt. Eglisz Azeleh]
Odpowiedz
Na mnie w szkole mówią Diego, poniewarz mam długie włosy i moim kuplom z klasy przypominam Diega Delawege (Zorro, ten kolo ze starej wersji ) A Ven bo lubie Warcrafta a tam jest stwór Wendiego
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Mój nick wziął się z tego iż nie ma na mnie mocnego w bieganiu... kondycyjnym jak i szybkościowym... zajmuje czołowe miejsca w województwie i tyle... a że po angielsku to lepiej wygląda to już nie moja wina...
Odpowiedz
U mnie sprawa wygląda tak. Mam tutaj nick taki a nie inny bo na początku byłem zainteresowany tylko subforum Faerunu... Normalnie to wołają na mnie "Vito" lub "Don Vito" bo mam na imię Witek a społeczność naoglądała sie za dużo MTV
A na forach itp to mam nick "Farmer"... z przyczyn gdzie mieszkam i dlatego że miałem w pokoju dwa krzaczki "zielonego" z karmy dla papug...
Odpowiedz
Kaanyr Vhok kojarzy mi się z nazwami postaci ze świata Star Wars.

Ashgan, to był ten strażnik bramy do Gniazda Pełzaczy. To po pierwsze... a po drugie nie nazywał się Ashgan, tylko Asghan ;D.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Mój nick wymyśliłem samodzielnie, inspirowały mnie imiona z gier w Forgotten Realms. Zaczyna się na 'Y', bo moje imię jest na 'J'.

Odpowiedz
A mój nick jest po prosty moim drugim imieniem Pod którym zna mnie część osób dzięki czemu większość osób nie może sie dogadać o kim mowa bo każdy innego imienia używa
Odpowiedz
Mój nick pochodzi z Gothica II, nieumarły w zbroi paladyna z dworu Irdorath. Bardzo mi się spodobało to imię i od razu przygarnąłem je jako swój nick .


Odpowiedz
Kleantes to imię jakiegoś marnego filozofa, ale pierwszy raz użyłem go w grze "Zeus:Pan Olimpu". Tam trzeba było wybrać imię lidera i wybór padł na Kleantesa. Tak zostało do dziś. Yauntyrr to drowie nazwisko - wybrałem je, bo fajnie wygląda:P
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Quarmug wziął się z mojej pierwotnej ksywki Q. Samo imię jest imię postaci mojego brata w IWD i jakoś tak pożyczyłem
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.


Odpowiedz
Mój nick wymyslił mi mój kolega..... Spodobał mi się i go 'przygarnąłem'(ten nick)
Odpowiedz
A mój nick to Łowc@. Kiedyś miało być "Łowca cieniostworów" ale:
a) Kretyńsko brzmiał xD
b) Był za długi

No a skąd "@" na końcu? Jako, że byłem młodziutki i dopiero dorwałem się do internetu przeżywałem manię zastępowania liter znaczkami. Ależ człowiek był głupi . Ale jakoś nick się ostał i jest charakterystyczny
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
mój nick ponieważ mam na imie zbyszek więc wołają na mnie zbyl a to "2" to stąd że kiedyś się gdzieś logowałem (nie jestem pewny gdzie) i chciałem napisać zbyl ale trzeba było 5 znaków i musiałem coś dopisać więc napisałem2
Odpowiedz
Kafi to moje przezwisko
oznacza dwie pierwsze
litery mojego 1 i 2 imienia.
I tak naprawdę to mi się podoba
nawet bardzo dlatego wybrałem
go na swój nick.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
A czy ktos pamieta świetej pamieci Pana Bronsona z chociażby "Zyczenia Smierci"?? Lubiłem tego aktora, może nie ubustwiałem, ale lubiłem... a pseudonim artystyczny taki nabyłem w czasach liceum bo ponoc jak zapuszcze wąsy to wyglądam tak samo kretyńsko jak Bronson
Śmierć nadchodzi w ciszy po mału, chwyć mnie za włosy i mocno pocałuj...
Odpowiedz
Darnok Smith

Nick pochodzi od postaci, którą po raz pierwszy przeszedłem podstawkę NWN.

Darnok ---> mam na imię Konrad, a czytane od tyłu daje owego "Darnok'a".

Smith (kowal?!) ---> przy tworzeniu bohatera nie miałem pomysłu na nazwisko/przydomek, użyłem generatora. Spodobało mi się...
Odpowiedz
← Użytkownicy

Nick - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...