Nick

Część z Was już wie , reszta niech słucha : Jakoże mam dużo włosów (które dodatkowo czesze z 10 razy/rok maxymalnie ) powinienem mieć jakąś "szopiastą" ksywę . Myśleli , myśleli i doszli do wniosku , że kurnik będzie dobre - wiadomo , strzecha jako dach Sam zmieniłem "k" na "q" , bo tak wygląda lepiej .
Odpowiedz
A moja ksywa wzieła się poprostu z głowy.Tak bez myslenia tak na pierwsze trafienie.
Odpowiedz
Bo zdawały mi się takie troche dziwne.
Odpowiedz
No ten nick też jest trochę taki wiesz... ;p Bo dziwnie jest się do ciebie zwracać. Panie Zniszczenia coś tam, coś tam ;p


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Najprościej - PeZet

Med, nie przesadzaj - ja też miałem na początku dylemat jak odmienić TWÓJ nick
Odpowiedz
Jestem ciekawy pomiędzy czym sie wahałeś :mrgreen: Ja odmieniam pewnym sposobem, ale słyszalem różne wersje. Ale odmieniajta jak chceta Tylko bez przesady


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nick PZ jest po prostu za długi. Niektorzy skarcaja nawet mój a co dopiero mówić o P a n i e Z n i s z c z e n i a...
Odpowiedz
Najlepiej mówcie do mnie Valen tak jest naj krócej albo P.Z jak chcecie.Mo.żecie wybrac.najlepiej przewprowdzcie głosowanie cz valen cz P.Z
Odpowiedz
Mój nik też do krótkich się nie zalicza:] ALe skrót VL mi jak najbardziej pasuje:D NA tym forum chyba kazdy ma skrót do nika:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Cóż mój nick to łaciński przydomek "Najwyższy" lub "Wielki"(niechodzi tu o boga:D) i wbrew pozorom niejest to imię z filmu(takie imię wogóle nieistniało).Skąd się o nim dowiedziałem???????Czytając książkę pt."Rzeczpospolita Rzymska" wpadłem na ten przydomek (było to w 1999 r.)Od tamtego czasu używam tego nicka.
Odpowiedz

Użytkownik Vampire Lord dnia Aug 27 2005, 10:06 AM napisał

Mój nik też do krótkich się nie zalicza:] ALe skrót VL mi jak najbardziej pasuje:D NA tym forum chyba kazdy ma skrót do nika:]

[post="34532"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Hehe, no nie wiem... Jakóba się chyba nie da skrócić ;p
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
No dobra...jak zawsze w świecie zdarzają się wyjątki:] Uważaj się od teraz za wyjątkowego Jakóbie Orginalny:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
STRAŻ! I juz mam skrócenie hehehe:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Skróćcie swaniaki ksywe OLO....


Tak se myslalem zeby zmienić nick na Godfather tylko nie wiem czy to dobry pomysł.....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Mi jakoś zmiana acc w trakcie przebywania na forum nie podchodzi... Potem weź się domyślaj kto i co (po avach, które też się zazwyczaj zmienia?). Jedno wielkie bezsilne "meh"...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Ja też myślałem żeby zmienić na moją netową ksywkę: The Mighty Alien Dwarf. Ale już jestem za długo na forum znany jako Jakób, więc nie bede zmieniał ;p
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
No i trochę rpzydługie by było...Skrót? TMAD?...Bezsensu

Strażnik: Tutaj też pozwolę się wcisnać. Chyba nie masz nic przeciwko? Ten temat takze przypiąłem, bo należy do popularniejszych (więcej niż 1000 odsłon).
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Nick - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...