Nick

A moj nick to lekka modyfikacja nazwy, która poznałem w anime pt. "Trinity Blood" - Crusnik

Wiki: http://en.wikipedia.o...g/wiki/Crusnik

W skrócie: Słowacka/Chorwacka nazwa na łowcę wampirów

Jako, że chciałem byc trochę bardziej oryginalny niż cała reszta Crusników w internecie, dodałem "r" do srodka, dzięki czemu powstało angielskie słówko "Crush" w środku
Odpowiedz
Ja lubię Gothica, więc nazwałem się wieczny wendrowiec.
Odpowiedz
Jak wszyscy to i ja. Mój nick wziął się z pewnej gry internetowej (Allods online- może ktoś kojarzy). Jako, że chciałem mieć jakiś nick pasujący do zakutego w stal wojownika to wybrałem Amrors (od Armor).
Odpowiedz
A ja od pewnego tekstu postaci z nwn nick mam:
Dalej do ich gardeł wyrżnąć ich.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
O, aż się zdziwiłem, że jeszcze tu nie pisałem

Ale pewnie każdy, kto chciał wiedzieć, już się domyślił, że jam jest Porfirion Osiełek - dawno temu wymyślił mnie poeta Konstanty Ildefons Gałczyński


No, dobra może w rzeczywistości nie jestem takim sierściuchem, ale we internecie kożdy wiy, iże jeżech osłym. KOŻDY!
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Wołają namnie "Ranger", bo przegrałem swoje życie i zostałem leśniczym. Teraz zbieram szyszki i pobieram próbki z kupy dzika. Ponoć żadna praca nie hańbi.
Odpowiedz
Od mojego drugiego imienia wspak. Stąd ten nick
Odpowiedz
No nie mócie, że jeszcze takich oczywistych rzeczy nie pisałem na forum.
Mój nick wynika z fascynacji Leo Messim. Może obecnie jestem mniejszą "psychofanką", ale wciąż podoba mi się jego gra. A nick został, bo jednak tutaj jestem z tym kojarzony, choć w Internecie panoszę się pod inną nazwą.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Niblla dnia wtorek, 11 marca 2014, 13:46 napisał

Od mojego drugiego imienia wspak. Stąd ten nick

:o Ale jaja! Nie zauważyłam.
Odpowiedz
Fajneeee.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
O.o Nigdy nie uważałem tego za jakieś super fajne a dodaje drugie l tak jakoś od serca.
Odpowiedz
Kiedyś jak grywałem w pierwszego Baldura, to głowiłem się nad imieniem dla mojego herosa. No i z pomocą przyszedł mi mój starszy brat. Teraz już wiem, że chodzi o tego wampira z filmu "Wywiad z wampirem", z tym że wpisałem nick z błędem i tak już pozostało.
Odpowiedz
Mój nick istnieje od czasów gimnazjum kiedy, jako pierwszy miałem zaszczyt doświadczyć uroków dojrzewania, czyli zaczął mi rosnąć dziewiczy wąsik. Koleżanka rozradowana zaczęła na mnie wołać Wonsik Wonsik. Następnego dnia wszyscy oglądali Killerów w telewizji i cała szkoła już mi mówiła Wonski. Spodobało mi się i zostało do dzisiaj, tj. mam 26 lat i dalej na mnie znajomi wołają Wonski
Odpowiedz
Epikureizm. Nurt filozoficzny, którego głównym założeniem jest cieszenie się życia, zaś prekursorem jest Epikur.
Jest to swoisty żarcik, bowiem raczej jestem zupełnym przeciwieństwem takiego stylu bycia.

Hello darkness, my old friend...
Odpowiedz
← Użytkownicy

Nick - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...