Nick

Bardzo spodobał mi się takie imię i osobowość złego bohatera książki Warcraft: Ostatni Strażnik i się "podszyłem" :wink:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
hehe mój nick pośrednio jest wziety z mojego imienia ponieważ nazywam sie Aleksander, takie ,,ala" zmiękczenie to Olek, i to sie z tego wzięło.........
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o mnie to rządzi fascynacja panem Giovanni Aguto, czyli sir Johnem Hawkwoodem - najlepszym condottiere nowożytnej Europy. Taki kaprys. Kwestia wykształcenia i zawodu.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Ja chyba wyjaśniać nie muszę . Pratchett'a chyba większość czytała (mam nawet Kolor Magii z podpisem samego autora ). A Rincewind? No coż. Wielce zabawna postać, jak zresztą większość postaci w Świecie Dysku. Jeśli ktoś nie czytał to naprawdę gorąco polecam .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Jako jedyny musze powiedzieć chyba że mój nick nie wziął sie z żadnej książki .Na początku byłem morii ale jako że siły wyższe dyszały mi na karka z powodu tej ksywki (nazywali mnie lamerem) wiec powstał (czokapik) Gamorin A wział sie z mojewj opowiastki której Bogu dzięki nasz paladyn nie czytał
Odpowiedz
no wiesz, ja gralem w Red Faction (zarabista strzelanka) no i se zawsze kampowalem z railem i ze mnie sciagnac nie mogli, to mialem ksywe Ghost, a potem przyszlo Duchu, bo beznajdziejnie bylo jak w szkole mnie wolali "gołst" i wole 'duchu'
Odpowiedz
Jeśli chodzi o mój nick, to jest on unikalny i jedeny w swoim rodzaju, bo wymyśliłam go sama. Jest z tym związana pewna historia.

Siedzę sobie na łóżeczku z zeszytem i długopisem w ręku. Ślęczę nad kolejnym opowiadankiem i myśle jak może mieć na imię moja bohaterka. Zdecydowałam, że będzie podobna do mnie. Teraz kwestia imienia. Myślę "Skoro mam na imię Asia to, imię mojej bohaterki będzie zaczynało się na "A"." Tak poprzestawiałam i pododawałam litery, że wyszło to co widzicie. No i jeszcze przydomek. Na forum cała xywka się nie zmieściła, a szkoda. No trudno.

Mam jeszcze inne w zapasie, jak np.
- Seeira the Deva of Light
- Sakkara the Master of Chaos
i wiele wiele innych .......
Odpowiedz
A jaką masz całą xywkę :?: :roll:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Mojej ksywki oczywiście używam tylko na forum. Rzeczywiście nieco inaczej na mnie wołają .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Kamil Kamilek nasz mały pupilek:) ale co prawda na mnie też inaczej mówią ale tylko dresikji dla mwetali zawsze jestem Gamorin
Odpowiedz
Tak to prawda. Na imię mam Kamil. I nie widze w tym powodu do wstydu czy śmechu. Ale i tak nikt tak na mnie nie mówi .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
zna mnie około 80% osób a 5% zna moje imije:)
Odpowiedz
Ha a moj jakze oryginalny nick to fuzja mojego imienia z gatunkiem muzycznym ktory kocham. 3 ostatnie litery tez maja ze mna cos wspolnego hehehe
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Dobre Huberthc . Już teraz nie zapomnę jak sie pisze Twoja ksywkę. Sam tego nie zauważyłem.

Ps. Ja nie znam niczyjego "imijenia" .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Na mnie też wołają inaczej. Zazwyczaj po imieniu, ale i czasami inaczej. A xywki używam w interku


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ze mną tak samo. A wy już wiecie jak mam na imię, Joanna Bielska to JA! Ha ha!

Moja pełna xywka to:

Atis the Dragon Angel of Death
(Mistrz Czerwony Smok)
Odpowiedz
haha a swojego nazwiska Wam nie podam bo będziecie ze mnie beke kręcieć- bo po pierwsze jest strasznie kobylaste (jak byłem na konkursie Mateatucznym to moje imię i nazwisko nie zmieściło sie ), a po drugie nie jest to poslkie nazwisko tylko Greckie.....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Nick - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...