Nick

Cytat

a po drugie nie jest to poslkie nazwisko tylko Greckie.....


Znam jednego Greka i ma bardzo interesujące nazwisko: Miltiadis Jan Melekidis. Nie zapomnę do końca życia...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Mówiac szczerze mówią na mnie mutin ale to spowodu tego że jako jedna z 3 osó b mam długie włosy w szkole:)
Odpowiedz
phi mości Hawkwood słyszałme lepsze i byc może w niedalekiej przyszłości kilka wam przytocze....bo mnie takie dzikie imiona otaczają...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz

Cytat

Mówiac szczerze mówią na mnie mutin ale to spowodu tego że jako jedna z 3 osó b mam długie włosy w szkole:)


A co to jest za szkoła - koszary jakieś, czy co?

[ Dodano: Nie 12 Gru, 2004 ]

Cytat

bo mnie takie dzieie imiona otaczają...


To może być ciekawe. Kontynuuj z łaski swej...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Dobra mr Hawkwood sam sie prosiłeś oto trzy imina greckie napiane alfabetem łacińskim (bi greckiej klawiatury nie mam a oto one: Sarantis, Pashalina i Orfanos w przyszłości pojawią się nowe.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ale to mojego nazwiska chyba nikt nie przebije: Waligorski (nie mam o kreskowanego na klawie). A imie me Mateusz. A co do nicka to Devil za duzo osob ma, a Devilusa jeszcze zadnego nie wiedzialem A w szkole (jeszcze w Polsce) wolali na mnie Baza, ale to juz dluuuga historia...
Odpowiedz
Na mnie wołają Kiedra lub Kiedraś (od nazwiska :wink: ) lub od imienia. Tomaszu, Tomasz itp.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Cytat

Sarantis, Pashalina i Orfanos w przyszłości pojawią się nowe.


Brzmią intrygująco, a co znaczą tak właściwie? Nigdy nie miałem niestety lektoratu greckiego, a szkoda - tylko alfabet znam :542:

[ Dodano: Nie 12 Gru, 2004 ]

Cytat

wolali na mnie Baza, ale to juz dluuuga historia...


To mi sięjakoś dziwnie kojarzy: Baza - Faza - Gaza. Sam nie wiem, co mi do głowy przyszło...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
No to ja też ujawnie swoją prawdziwą ksywę. Czyn, po prostu Czyn. I zawsze jest niezła faza jak gośćiówka na polskim zacznie coś gadać o "bohaterskich czynach" itd .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
U mnie z "Baza" to sie wzielo z "poranku kojota". Tam byl taki ochroniarz co caly czas mial sluchawke w uchu i mowil ze mial "kontakt z baza". Najpierw byl "kontakt" ale "Baza" sie wszystkim bardziej podobalo. U mnie w szkole to tez tak bylo, ze kto to "Baza" byl to kazdy wiedzial, ale jak on ma na imie to juz inna sprawa... To chyba z tego powodu, ze nie tak jak inni sluchalem techno albo hh i gralem w rpgi... :509:
Odpowiedz
Czy my tu nie przesadzamy z ujawnianiem naszych danych osobowych? Niedługo trzeba będzie podać rozmiar gaci i preferencje..., no, mniejsza z tym. A potem i tak się okaże, że każdy pisze tu głupoty jakieś i kto go sprawdzi? Np. Atis ma na imię Stefan, 65 lat i ma czwórkę dzieci :wink:
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
ehehehehehehe a ja jestem Ania i mam 7 lat, ale nie chce sie ujawiac zeby niektorzy z Was poczuli sie przy mnie glupi ;]
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Skoro tyle osób już się wypowiedziało na ten temat to ja nie będę gorsza
Mój nick sama sobie wymyśliłam: Enea Chyba nikogo nie zanudziłam za bardzo tym postem? :wink:
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz
Wiesz, ale zboczuchy to raczej na czatach czatuja na male dzieci^^ Mnie to zawsze rozbrajalo, jak najwieksze paszczaki w mojej klasie pisaly na czatach ze maja po 17-18 lat i rozmiary 90-60-90 (no i jeszcze nick typu laska17 itd...) Ja tam sie mam czego wstydzic, oprocz daty urodzenia....
Odpowiedz
heh to teraz mi sie przypomniała ta reklama ostrzegająca dziecie i rodziców przed netam. Ale do dziś pamiętam jak w 4 klasie wszedłem se na czata dla 15-latków i dałem se nick przystojniak; o boże ile lasek do mnie pisało i chciało sie umówić.........
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
to samo mialem jak weszlem kiedys na czat lesbijski i gejowski^^ ale byly jaja :mikolaj:
Odpowiedz
a jak sie na nim nazwałeś???
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
"samotny" /"samotna" gD> ale niektore nicki mialy tak zboczone nazwy ze glowa mala... zreszta sprawdz kiedys...
Odpowiedz
No wiesz nie mam zwyszaju bywać na gejowskich czatach ani na tym bardziej lesbijkowskich........ogółem nie lubie czatów, zniżam sie tylko do gg bo to ci innego....a ostatnio zaczęłem przesiadywać na forach a dokładnie od przyvycie na to forum, teraz przesiaduje nie licząc tego fora na jeszcze dwóch, w tym na jednym mam moda......
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
true true, na czatach jest sporo jazdy ;]
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
← Użytkownicy

Nick - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...