Nick

heh ostatnio wszedłem z ciekawości na czat roality showu: Bar. Normalnie tam jest jazda szczeólnie jak któryś z uczestników wyleci....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Heh to ja pamiętam z podstawówy, z informy, że moje koleżanki weszły na chata o Słupsku. Podwaliły się do jakiegoś kolesia i napisaly, że mają (podawały się za 1 osobę) 18 lat. Umówiły się z nim przy kinie. Oczywiście nie przyszły. Ciekawe czy on przyszedł... A jeżeli o mnie chodzi to nie za bardzo lubię chaty. Chyba, ze znam ludzi itp.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja na chaty nie wchodzę, bo po co? Głupie to i nudne. Ja wolę gg. Wiem, wiem, nie jestem oryginalna :wink:.

Ja przecież przyznłam się do nazwiska i imienia. No jestem dumna z tego, że jestem Joanna Bielska. Kiedyś mówili na mnie "białko", ale tak przez jeden dzień. Ale teraz mówią na mnie Aśka. Jak ja nienawidzę tych debili z mojej klasy......zresztą, długa historia........
Odpowiedz

Cytat

Mówi się kruczoczrne włosy, złotowłosa, miedzianowłosa, o ognistychpłomiennych włosach itp. A włosy brązowe to co? Dyskryminacja jakaś.


Można jeszcze mówić: włosy kasztanowe, kasztanowłosa. Tylko, że muszą mieć lekki odcień miedzi, albo starego złota. Wystarczy pod światło. :wink:
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
ehhhhh Atis mam siostre w twoim wieku i też mówi że koledzy z jej klasy to debile........myśle że pod tym względem dojrzejecie dopiero za rok albo dwa i wtedy będzie odwiedzanie cztów dla zakochanych, prywatki z chłopakami, z regóły starszymi o 2 lata.......
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Nio tak bedzie, przeciez my tez targalismy kiedy dziewczyny za wlosy (no moze ja wyjatkiem bylem :629: )
Odpowiedz

Cytat

Można jeszcze mówić: włosy kasztanowe, kasztanowłosa. Tylko, że muszą mieć lekki odcień miedzi, albo starego złota. Wystarczy pod światło.  :wink:

Niestety o moich włosach tak nie można powiedzieć, nawet pod światło :wink: Ale podoba mi się wyraz Korowłosa. Przynajmniej w miarę orginalny jest.
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz
racja, jest oryginalne, nie spotkalem sie jeszcze z takim a co do kasztanowlosej, to wiekoszosc kobiet z brazowymi wlosami ma taki fajny polysk pod slonce (przynajmniej mi sie tak zdaje )
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Jakiż z ciebie kasanowa huberthc.....a co do Korowłosów....moje można nazwać hmmm: Szatanowe włosy czyli: Olo szatanowłosy...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
eee wypraszam sobie, ja i kasanowa ?? ;]
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz

Cytat

Ale podoba mi się wyraz Korowłosa. Przynajmniej w miarę orginalny jest.


Fakt- nigdy nie słyszałem takiego wyrażenia i oficjalnie ogłaszam, że dodałem je do swojego własnego słownika użytkownika. Podoba mi się.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz

Cytat

Jakiż z ciebie kasanowa huberthc.....a co do Korowłosów....moje można nazwać hmmm: Szatanowe włosy czyli: Olo szatanowłosy...

Chyba Korowłosych :wink: Podoba mi się wyrażenie olo szatanowłosy :twisted: a może płomiennooki, ognistooki, rubinooki? Z siłami zła zawsze mi się kojarzą iskrzące się oczy, a nie włosy.
Nie spodziewałam się takiego zainteresowania, ale przynajmniej wzbogaciłam słownik naszego pięknego języka :wink:
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz
"Jakób" od nazwiska "Jakóbczak".
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
heh huberthc; a co do oczu hmmmm....(ide do lustra)....hmmmmmmmmm gdybym nie miał do czynienia z damą powiedziałbym że sraczkooki. ale nie będe sie wyrażał, więc powiem że są......przepite(czyli piwne)...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
No wiesz olo nie bądź taki przesadnie samokrytyczny. Poprostu twój avatar jest bardzo sugestywny i stąd moje skojarzenia.
"Zło jest niezrozumieniem dobra" L. Tołstoj
Odpowiedz
A ja jestem złotowłosy :wink: (czyli blond).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Olo, jak dla mnie, avek nieco przesadzony. Lubię fleshe, ale ten jakoś nie podchodzi pod mój gust. Bo Diablo (mam na myśli Diabła) nie lubię i jest brzydki .

Medivh, tylko współczuć. Kurcze! Psipsiółka mi dziś w szkole mówiła, że w jakimś kraju z blondynek nie wolno żartować, bo się do więzienia pójdzie :PPPPPP.
Odpowiedz
Atis the Dragon Angel napisała:

Cytat

Medivh, tylko współczuć.  Kurcze! Psipsiółka mi dziś w szkole mówiła, że w jakimś kraju z blondynek nie wolno żartować, bo się do więzienia pójdzie .


Ale ja jestem blondynem nie blondynką :wink: I do tego dochodzą jeszcze błękitne oczy

A jeżeli chodzi o avatary to lubię takie mroczne itp. Np. taki jak mam teraz


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Uwaga - dorzucam swoje trzy grosze: zerknąłęm ostatnio w lustro i posępnie stwierdziłem, że zaczynam się robić Brzozowłosy. Srebro mi błysnęło na skroniach niestety :542:
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Pewnie pobrudziłeś się srebrną farbą... A tak na serio to nie martw się. Może nawet lepiej będziesz wyglądał w srebrnych włosach niż w takich jakich byłeś :roll:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Nick - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...