Nick

Ze względu na zmianę nicka (tak, to ciągle ja, Szymon131 ) chciałbym napisać, skąd ten się wziął.
Jestem chory, więc nie chodzę do szkoły. Wczoraj przesiedziałem cały dzień w domu, przed kompem. Rankiem, tuż przed śniadaniem o 10.30 coś zaczęło stukać na dachu. A cóż to? Pomyślałem. Podszedłem, a tu nagle "srututututu!". Mało co ze schodów nie spadłem. (tak, tak, tchórzliwość to też jedna z moich lepszych cech ). Pobiegłem na dół, telefon w dłoń i do pokoju. Czekam z napięciem, w razie co 112 albo 997 xD, a kiedy stukanie ustało, rzuciłem telefon w kąt i wróciłem do kompa. Potem w ścianach zacząłem słyszeć dźwięki, jakby ktoś... No nie wiem... Zdrapywał farbę . Dalej nie wiedziałem co to. Później okazało się, że na dachu stał dzięcioł i walił łbem w dach. (pewnie drzewa nie mógł znaleźć, w końcu mieszkam koło lasu ) Dopatrzyłem się też, że stukał w pewną cześć dachu - eternit. Sam nie wiem co to, ale to fajne słowo. Później skojarzyłem z "eternity" (z angielskiego) i dodałem "h", żeby wyszło na imię postaci fantastycznej. I zmieniłem tutaj, na GE. Tamto było za mało profesjonalne, i po dłuższym namyśle... Noobskie... Czemu nikt nic nie mówił?!

Cytat

teraz bardzo odróżniasz się z tłumu SzymonówXXX biggrin.gif

Kiedyś znalazłem gdzieś nick "Szymon143" i "medivh131"


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Wszyscy wyjaśniają soje nicki to popłynę z prądem. Krix to imię NPC z mojej sesji Star Wars. Później miał o nim powstać komiks, ale aktualnie stanął na 3 stronie. Może kiedyś wezmę i go skończę.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
O, zacny temat . To i ja sie pokuszę o opisanie pokrótce historii mojego nicku
Swego czasu program (bodajże) drugi telewizji polskiej, emitował, a nawet chyba po dziś dzień emituje, program publicystyczny "Magazyn Ekspresu Reporterów". I tak też kilka lat temu pojawił się reportaż o kobiecie, która we Wrocławiu miała bardzo dobrze prosperującą księgarnię. Przy zakupie książek przez młodych ludzi, nawiązywała z nimi rozmowę. Kiedy stwierdzała, że młody klient jest zagubiony, do zakupionych książek, dodawała gratisowo pięknie oprawiony egzemplarz "biblii" napisanej przez samą siebie. Pani Bóg Halina - bo tak kazała się tytułować - była guru sekty. Wyłudzała od członków pieniądze, oferując w zamian rozmowy, rzekomą miłość, etc. Nick mój nie jest naturalnie żadnym wyrazem podziwu dla organizacji takich jak sekty. Jest natomiast wyrazem ogromnego zdziwienia, że dorośli, rozumni ludzie, żyjący w dobie dostępu do wszelakich środków masowego przekazu - od prasy poprzez różnorakie dziwy po internet - mogą dać się tak łatwo wmanewrować w nieczyste zagrywki.

Takoż z powyższej historii zaczerpnęłam swoją nazwę.
Tak oto powstałam forumowa ja - Pani Bóg Halina.
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
"Mój avatar przedstawia Juggernaut'a - bohatera komiksów Marvela którego możecie znać z różnych rodzajów filmów i kreskówek o x-menach:P

Mój nick to Jugg- skrót od powyższego Juggernaut'a. Główną cechą dla której wybrałem ten nick jest niezłomność jego wcześniejszego posiadacza oraz nadludzkie możliwości. Pierwsza cecha charakteryzuje moje podejście do życia a do drugiej mam zamiar dążyć.

Historia mojego nicku nie jest zbyt ciekawa. Swoją karierę w grach sieciowych zaczynałem grając w Star Wars: Jedi Knight III: Jedi Academy. Grałem w nią bardzo długo, poznałem wielu ludzi z wielu krajów oraz swoich aktualnych przyjaciół. Przez długi okres mojej gry miałem wiele nicków, ale poza Jugg'iem tylko jeden był oryginalny, lecz znaczenie i historia tego nicku (jako fan star warsów wczuwałem się w rolę sith'a z nickiem Suffering) nie pasowała do sposobu bycia klanu, do którego miałem potem dołączyć. Dlatego więc wymyśliłem Jugg'a:P Pomijając to że z początku trudno było mi przywyknąć do wymyślonego na szybko nicku to z czasem stał się on dosłownie częścią mnie.Tak więc mówiąc krótko historia mojego nicku była taka, że wcześniej żadnego oryginalnego i uniwersalnego nie miałem:P "
Odpowiedz
Jeśli ktoś się zastanawiał czemu moje nazwisko jest tak bardzo 'niewymawialne' to służę wytłumaczeniem, że pochodzi ono z sindarinu i oznacza nic innego jak "Srebrny wiatr". Nitrea zaś jest przeróbką pseudonimu, pod którym kojarzy mnie 90% znanych mi ludzi .
Odpowiedz

Cytat

I tak też kilka lat temu pojawił się reportaż o kobiecie, która we Wrocławiu miała bardzo dobrze prosperującą księgarnię.


Taaa... Połowa Wrocławia się z tego polewała Ba, nawet byłem parę lat temu w tej księgarni... rozwoju duchowego Najśmieszniejsze, że ona wcale się nie kryła ze swoją "boskością". No i ma wąsy.

"Księgarnia Boga Haliny", ten szyld był autentycznie boski
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kirill dnia wto, 13 maj 2008 - 11:34 napisał

Taaa... Połowa Wrocławia się z tego polewała Ba, nawet byłem parę lat temu w tej księgarni... rozwoju duchowego Najśmieszniejsze, że ona wcale się nie kryła ze swoją "boskością". No i ma wąsy.

"Księgarnia Boga Haliny", ten szyld był autentycznie boski


To taka rzecz o dwóch obliczach, z jednej strony śmieszna, z drugiej - tragiczna.
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
Ja gdy byłem młody to bawiłem się zabawkami: jeden ork miał na imię Zorg - Zorg. To żałosne: mieć nick po zabawce .

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Eee... Skoro tak uważasz to po co sobie go wybrałeś?...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Bo w głębi duszy pokochał Zorg-Zorga.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kiedyś miałem nick UP (taki skrót z Q3A), i poszedłem do piwnicy po ziemniaki, a tam: stare rupiecie i zabawki - patrze a tu Zorg - Zorg, hmm nawet fajna ksywa... no i mam nowy nick .

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Mój nick mam od nawiska jak dużo osób. Fodro nick a Fodrowski nazwisko. Daltego tak wyszło
Odpowiedz
Ja nad moim nikiem nie zastanawiałem się wcale. Po prostu go wymyśliłem na poczekaniu... gdy jako żółtodziób przybyłem na fae i dowiedziałem się, że nie mogę być Bruenorem Battlehammerem, to przemianowałem się na odpowiednik


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz

Cytat

Nitrea zaś jest przeróbką pseudonimu, pod którym kojarzy mnie 90% znanych mi ludzi

Znaczy jakiego? Azot? xD

Cytat

eternit. Sam nie wiem co to, ale to fajne słowo.

Ło jesu! Ty to lepiej z dachu zdejmij a nie jeszcze się na forum od tego gówna nazywasz.

Mój nick pochodzi natomiast z Muminków (co zapewne większość wie).
Zrodził się na ostatnim pyrkonie, kiedy to wlazłem w śpiwór i począłem sunąć w czyjąś stronę.
Myślałem ze wyglądam jak hatifnat (również z muminków), któryś z dziadów jednak ochrzcił mnie Buką i tak już zostało.
Odpowiedz
Nazywają Nit, Azotem? xD

A Buka dlaczego Buka?
Odpowiedz
Jak wyżej co? Chodziło mi dlaczego 'Buka' xD Ze zdjęć nie przypominasz buki, a nie wiem kto mógł Cię perfidnie nazwać przecież buka jest chu.. ....wa
Odpowiedz
Pewnie zrobiło to po to, żebyś się pytał

Odpowiedz
Ja naprawdę czasami mam wrażenie, że klawiatura odbiera ludziom zdolność myślenia.

Cytat

Myślałem ze wyglądam jak hatifnat (również z muminków), któryś z dziadów jednak ochrzcił mnie Buką i tak już zostało.

Wiosek? Ktoś miał krzywe skojarzenie, a żeby się dowiedzieć czemu tak, a nie inaczej - powinieneś zapytać właśnie tego kogoś. A Buka chyba nie pamięta, kto to był.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Nick - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...