Nick

To wedlug mnie tez troche nie ladnie... To prawie tak jakbys kogos obgadywal za jego plecami... A co do nicku Neo to mialem go dosc dlugo, nawet nie wiedzac, ze istnieje cos takiego jak film Matrix. Matrixa obejrzalem dopiero w 2002.
Odpowiedz
Niezbyt ładne wdług mnie jest także redagowanie treści postów użytkowników przez moderatora. Można by się zastanawiać czy to co piszemy jest tym co czytają inni:-)
A co do ksywki Neo to nick jak każby inny, tylko w dzisiejszych czasach nie powinieneś się dziwić, że ludzie posądzają Cię brak oryginalnośći.
Odpowiedz
no to sorry ale nie chcialem pisac posta bez sensu....zreszta nie mam zwyczaju zmieniac cudze posty...no chyba ze sa w nich zawarte bluzgi..ale tresci obrazajace innych userow...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Wybacz, jeszcze wolno mi mówić i pisać to co myślę a mam zamiar robić to tak długo jak tylko moje krutkie życie mi na to pozwoli. Jeśli poczułeś się urażony, a celem Twojej drobnej aluzji było niewątpliwie zwrócenie na ten fakt uwagi, to wybacz, ale nie mam zamiaru kajać się i przepraszać za coś co napisałem. Jeśli miałbym tego w jakiś sposób żałować i w najmniejszym stopniu wstydzić się to nie pisałbym tego.
Odpowiedz
Ja nad swoim nickiem dosc dlugo myslalem bo nie mam zadnej ksywy w szkole ani na podworku :lol: , a Deathrower wzial sie po pierwsze: od inicjalow mojego imienia i nazwiska, po drugie: moja ulubiona szkola magii to nekromancja wiec "death" ale sama magia nic nie zdziala bo ktos ja musi rzucac wiec "thrower" i zeby sie nie powtarzalo dwa razy "th" wycialem jedno . Co do ksywki neo osobiscie nie podoba mi sie bo jest zbyt popularna, ale jest to tylko moje zdanie i nie bede nikogo krytykowal ani wysmiewal jesli bedzie uzywal takiego nicka
Odpowiedz

Cytat

moja ulubiona szkola magii to nekromancja wiec "death" ale sama magia nic nie zdziala bo ktos ja musi rzucac wiec "thrower


Zabawnie żeś to wykoncypował. Ale rzucanie zaklęć po angielsku to chyba jakoś inaczej troche. Throwing to może być kamieniem albo toporkiem a nie zaklęciem. Ale ksywa fajna.
Odpowiedz
Dzieki. Mozliwe ze masz racje, nie wiem na 100% ale mnie kojarzylo sie "thrower" z kims kto cos rzuca, poza tym wlasnie ma byc koncowka "er" zeby nie bylo ze jestem rzucajacy cos w tym momencie - "throwing" :lol: Ale mniejsza z tym, mnie tam sie podoba. 8)
Odpowiedz
No rzeczywiscie wymysliles niezle tylko nigdy nie wiedzialem jak mam to czytac: czy [polska pisownia] ditrołer, czy defrower bo teraz to jak wyjasniles to wiadomo: deftrołer
Odpowiedz
Osobiscie czytam "deffrułer" i myslalem ze kazdy tak odczytuje nie wazne, w koncu chodzi o to zeby wiadomo bylo o kogo chodzi a nie jak sie czyta
Odpowiedz
Ale się was naczytać trzeba żeby coś w miarę konstruktywnego napisać...! No więc W KOŃCU moja kolej. Merigold. Hmmm... Pierwsza postać w klimatach która przyszła mi na myśl podczas logowania się tutaj. No i została zaakceptowana. Inteligentna, piękna, wygadana, zafascynowana wiedźminami- czysta ja . Co do baaardzo starej wypowiedzi Devilusa- co znaczy WOŁALI? Zostałam zaliczona do przeszłości?! Ty bądź lepiej ostrożny z tymi pierwszymi literkami, bo znów będziesz miał do czynienia z wkurzoną przyjaciółką!!! To była groźba, gdybyś miał jeszcze jakieś wątpliwości...
"... Nico¶ć rozwijała sw± nieskończon± długo¶ć przez rozległe przestrzenie na końcu czasu..."
Odpowiedz
Rzucanie w kwestii czarow to nie jest throwing spells, tylko casting spells.
A co do Kasi to przepraszam, nie bij.... Zly dotyk boli przez cale zycie.
Odpowiedz
Hmm, nie bawiłam się w wymyślanie... Zwykle wszędzie podpisuję się jako "Goha" (mam na imię Gośka, ale formę "go-ha" można z jap. przetłumaczyć jako "pięć ostrzy", czym one jednak są to jeszcze nie wymyśliłam )
Tym razem założyłam acc "Deunan" bo
1. jestem opętana urokiem tej postaci
2. silne kobiety (fizycznie i mentalnie) zawsze były moim niedoścignionym wzorcem do naśladowania
Jeśli o inne ksywki chodzi, czasem podpisywałam się nazwami najsilniejszych czarów elementarnych z FF: Firaga/Blizzaga/Graviga itp...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Aldaron - " Pan Lasów", w jęz. quenejskim; Niedawno wzięła mnie chęć na przeczytanie "Silmarillion" J.R.R. Tolkiena, (podoba mi się zwłaszcza początek - stworzenie świata) ,zajrzałem do słownika imion na końcu. Poza tym lubie las i ogólnie drzewa, uważam zresztą, że drzewa są najpiękniejszymi roślinami na ziemi. Zauważcie są takie majestatyczne, silne;w dodatku pożyteczne, bo oczyszczają powietrze.
Żeby sie odnieść do RPG'ków to zawsze mi sie podobała postać druida 8) Co do starego nicka: Oliver27 To uważałem, że nick taki jest dobry na czat, ale nie na to forum wiec poprosiłem Nazina o zmianę. I oto nowy ja :lol:
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
Podsumowując myślę, że dobrze zrobiłeś zmieniająć nick . Ale avatarek... bo ja wiem. Tamten był bardziej... druidzi .

Merigold - o taaaaak. Kto nie zna tej czarodziejki . I to oczywiście z jak najlepszej strony .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
moj nick jak wiekszosc mowi " FF7 " sie jednak z niego niewywodzi , moj nick to pechowa liczba 13'sta polaczona z czerwienią tzw "czerwona trzynastka" ale czasem mowia na mnie Shinigami ( okreslenie aniola smierci ) albo Shogun ( ale ostatnio tej ksywy nikt nieuzywal - tylko w szkole uzywaja ) :wink:
.... Kuroi tsubasa tsukino akarini terasarete utsukushiku maiagare ...
Odpowiedz
hmm...
mój nick to imię mojej pierwszej postaci w L5K
klan Lwa
rodzina Akodo
imie Ryu... bo nic innego mi do głowy nie przychodziło akurat... i tak jakoś zostało...
Odpowiedz
Mój nik to poprostu ukrywka przed prawdziwmy imieniem które jest zbyt szalchetne aby zostało ujawnione:] W każdym razie to ja jestem właśnie Władcą Wampirów czyli Vampire Lord i niech to juz tak zostanie:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
A ja jestem Magiem Ognia, ktory klocil sie z Vampire Lordem :]. Tylko Milteni mogl to zniesc i tak jestem . Pozatym lubie ta postac i jej imie sie mi straszeczNie podoba... chociaz ostatnio zaczalem uzywac Miltenir, aby bylo cos ode mnie
Odpowiedz
Ja jak widać xywkę zmieniłam już dosyć dawno. Dlaczego Joana? Bo to od mojego imienia. Tylko muszę naprostować. Czyta się Dżoana, a nie Joana. No i tak ma być. ^_-.
Odpowiedz
moja ksywka wzięła się pośrednio od Gothica 1 (byłęm strażnikiem Gomeza) no i Gothica 2 (strażnik miejski). Czasami używam ksywki Ranger albo Guardian. Najbardziej jednak jestem znany jako Medyk Przezwano mnietak na obozie przetrwania, jakoże miałem najlepsza apteczkę
Odpowiedz
← Użytkownicy

Nick - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...