Jubileusz – Dzień Dziesiąty!


Dzisiejszy jubileuszowy dzień śmiało może przebiegać pod hasłem "powrotu do korzeni". Tak się bowiem składa, że nasi dwaj redaktorzy, Courun i Wolvertino, przygotowali artykuły na temat gry komputerowej, w której świecie wielu fanów fantasy spędziło setki godzin. Mawiają, że gry wzbudzają agresję, ale u nas jest zupełnie inaczej, skoro dzięki nim drowy podejmują współpracę z naziemcami.

No, kto już wie na jakiej produkcji skupiał się będzie dzisiejszy dzień?

baldurs gate ii, jon irenicus

Baldur's Gate II. Gra legenda, obfitująca w znakomite wątki fabularne, proponująca nietuzinkowych towarzyszy oraz zapewniająca wiele tygodni wspaniałej zabawy. W moim prywatnym rankingu znajduje się na pierwszym miejscu, ex aequo z Planescape: Torment.

baldurs gate 2

Jak doskonale wiadomo, najlepsze nawet produkcje z czasem się nudzą i odsłaniają coraz więcej mankamentów. Na szczęście, na wysokości zadania stają różne grupy moderskie, proponujące nam nowe rozwiązania, aby zapewnić najwyższą jakość rozgrywki. To samo można powiedzieć o Courunie, dzięki któremu wszystkie te modyfikacje są skrzętnie testowane i profesjonalnie recenzowane. Z okazji Jubileuszu postanowił przyjrzeć się dwóm kolejnym – "Wychowankowi Goriona" i "Eilistrae's Song".

Chociaż Wolvertino dopiero stawia pierwsze kroki w redakcji, nie można odmówić mu odwagi – wziął się za bary z bardzo trudnym tematem, jakim jest charakterystyka postaci w Baldur's Gate II. BG II wprost obfituje w niepowtarzalnych towarzyszy, a opisanie ich wszystkich wymaga nienagannego warsztatu i poważnego podejścia do sprawy. Obydwa te warunki zostały oczywiście spełnione.

Z dniem dzisiejszym uruchamiamy także dwa następne konkursy – wygrać można cykl "Star Carrier" (pierwszy tom zrecenzowała dla Was Ati) oraz grę komputerową Batman: Arkham Origins. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

jubileusz game exe

Poprzednie dni

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Hurra, hurra!

A co mi tam

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz


Hurra, hurra!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Głupki Napisalibyście coś bardziej konstruktywnego!

Hurra, hurra!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia czwartek, 19 grudnia 2013, 15:53 napisał

Brawo!Muszę wreszcie przejść ten "Tron Bhaala".


Lio jeszcze tego nie zrobiłeś ? ;P
Zabieraj się za grę ,ale już

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Stary, Lio jeszcze nie przeszedł Tormenta....

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Hurra, hurra!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Nowości

Jubileusz – Dzień Dziesiąty! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...