Wiktul

Dalerius najwyraźniej pisze książkę.

Na sesjach zwykle grasz rolę:

a) naturalnego lidera grupy?
b) nieliderującego wymiatacza?
c) posępnego mhrokostwora?
d) grupowego wesołka?
e) ogona ciągnącego się za resztą?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Jako MG? - a, b, c, d, e, pewnie jakieś "f" też by się znalazło
Jako gracz - zwykle b, c
Odpowiedz
Ta a książka będzie się zwać 'Prawda o Wiktulu'

Jesteś rasistą?
Odpowiedz
Nie, najbardziej nienawidzę rasistów i czarnuchów.

Co to za pytanie w ogóle?! Równie dobrze mógłbyś spytać czy jestem schizofrenikiem sadystą. Gdybym był, to bym się i tak w ten sposób nie określił. Któraś z moich wypowiedzi podsunęła Ci taką wątpliwość?
Mimo wszystko odpowiem - nie. Wręcz alergicznie i wyjątkowo jak na mnie agresywnie reaguję na takich osobników, zwłaszcza w wydaniu neonazistowskim, pałając nieodpartą chęcią destrukcji na sam ich widok.
Odpowiedz
No to teraz normalne pytanie
Co sądzisz o aferze z krzyżem?
Odpowiedz
Czy Dalerius to Twoje drugie konto, stworzone byś mógł zaspokoić swój ekshibicjonizm?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Sądzę na temat tej afery różne rzeczy, którymi nie przekonam jednych, ani nie oświecę drugich. Jest to ze wszech miar, stron i aspektów godne pożałowania i sprzeczne z każdym motywem rzekomo przyświecającym wszystkim stronom - i to też jest truizm.

eimyr - nie
Odpowiedz
Czy poświęciłbyś prawa jednostki na rzecz prawa ogółu? Czy wierzysz w idealny ustrój Platona, zwanego u nas Planktonem?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
W kwestii numer jeden trudno odpowiedzieć rozstrzygająco. Wiadomo, że prawa jednostki są równoważne z prawami innych jednostek, nawet zebranych w grupę, ale jeśli uznamy na przykład, że ogłoszenie prezydentem pana X, na którego głosowało 9 z 10 osób, jest poświęceniem praw tej jednostki, która uważa go za największe zło i głosowała przeciw, na rzecz prawa ogółu, to wówczas odpowiem - tak, byłbym w stanie.
Kwestia numer dwa - nie. Koncepecja jest tyleż ciekawa i idylliczna, co przerażająca zarazem. Wyobraźmy sobie, że ową jedostką Alfa, nadrzędną, demiurgiem, przywódcą i doradcą jest najmęrdszy ze wszystkich filozof. Albo psycholog. To dość przerażająca perspektywa.
Odpowiedz
Skąd masz aż 4 strony tematu? Nie za dobrze Ci?
Odpowiedz
kami - chyba nie za dobrze, skoro ostatnie wpisy były z 2010 roku

Capitan - zdecydowanie i niezachwianie: Torment Mogę się nad nim wytrząsać godzinami.

Lio - kwestia prosta jak parasol: za Twoje homoniepewne, panienkowe awatary!
Odpowiedz
Or it's just fantasy....

Ale odnośnie czego to?
Odpowiedz

Cytat

Or it's just fantasy....


Caught in a landslide...



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
← Użytkownicy

Wiktul - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...