Wiktul

Łącznie 6 kotów. 2 u siebie, 4 u rodziców. Kiedyś było 9 na raz
Odpowiedz
Ma-so-chi-sta. Nie mam więcej pytań.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
E tam, masochista. Trzeba umieć i rozumieć

odnośnie pytania eimyra - osobiście "nie wzdycham w stronę mistycznego złączenia z Bogiem" i nie twierdzę, że wszystko ewoluuje od i do Chrystusa. Niemniej bardzo lubię połączenie koncepcji kosmologicznych wywodzących się z różnych religii z ewolucjonizmem i obiektywną nauką.
Odpowiedz
Czy taka wiedza jest Ci potrzebna?

A ja trochę zboczę z tematu dotyczącego religii i zapytam się, a właściwie to pytam się, ile razy przeszedłeś NWN? Dziwnym zbiegiem okoliczności nie wydaje mi się, że przeszedłeś go 20 razy I skąd miałeś aż tyle cierpliwości bądź innych cech, że dałeś rady tyle grać? Ja to po trzecim razie już wysiadam Zbyt nudno się wg mnie robi
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Nie wiem, czy dokładnie 20 razy. Możliwe, że więcej. Swego czasu jedynym komputerem w domu był komp brata, a on miał tylko Linuxa, a na tego Linuxa miał tylko NwN, w które młóciłem tak straszliwie, że przed walką z Moragą miałem np. 24 poziom magiem :O

Ożenić się - jeśli nadarzy się okazja, czemu nie?
Odpowiedz
Dlaczego magiem? Rozwiń myśl: granie magiem jako przejaw noobiarstwa i komputerowej łatwizny.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Bzdura. Po pierwsze, w NwN nie ma maga Po drugie - Czarownik. Po trzecie - ze względów, które wymieniłem już w polemice z Tobą w temacie "Ulubiona klasa/rasa RPG" z dołączoną ankietą, czy jak to się tam zwało. Lubię w grach profesje magiczne, bo dzięki inteligencji mogą rozegrać dla mnie 100 albo 120 procent dostępnej fabuły, trzeba bardzo szybko myśleć jakie kombinacje i kolejność zaklęć użyć i są niewątpliwie ciekawsze od siekających non-stop tankerów łoriorów, których nic nie zabije, gry nimi żadnej, nuda taka, że już lepsze obrady sejmu.
Odpowiedz
Miałeś rozwinąć myśl, a nie przeciwstawiać się jej.

(BTW, w NWN nie widzę specjalnej trudności w powtarzaniu kombinacji Time Stop + 3x maxed Greater Izaak)

Czy hodujesz jakieś rośliny?
Czy uważasz, że łapanie pinezek gałkami ocznymi w towarzystwie jest niewłaściwe?
Czy oglądasz jakieś seriale i dlaczego?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
granie magiem jako przejaw noobiarstwa i komputerowej łatwizny... jest najlepszą drogą do osiągnięcia poziomu epickości, dzięki któremu Elminster będzie ssał nam pałę, Merlin kule, a Daniel Radcliffe... Sami Wiecie Co.

BTW - nie widzisz, bo najwyraźniej raczyłeś się tylko momentem w HoU, w którym takie bajery jak Time Stop, Brama, Epicka Obrona itp były dostępne. Kombinowanie co tu na siebie rzucić i w jakiej konfiguracji, żeby wystarczyło czarów na Klautha albo Moragę było całkiem ciekawe.

Cytat

Czy hodujesz jakieś rośliny?


Hodują się same, czasem je podlewam. Kwiatki postawione na oknach i regałach, a także choinka z zeszłorocznych świąt na balkonie, przyda się i w tym roku.

Cytat

Czy uważasz, że łapanie pinezek gałkami ocznymi w towarzystwie jest niewłaściwe?


Bynajmniej

Cytat

Czy oglądasz jakieś seriale i dlaczego?


Generalnie - już nie. Ten etap skończył się z przedostatnią serią "Z Archiwum X" i pierwszymi "Gwiezdnymi Wrotami". Czasem jeszcze obejrzę Housa, ale to jak się trafi, nie czekam na to i nie orientuję się.
Odpowiedz
Ulubione danie... Mogę jeść na okrągło i w każdej ilości jajecznicę (na przyrządzenie której mam własny osobisty sposób, będący przebojem wszystkich poranków po imprezach i nie tylko), ryba po grecku w wykonaniu mojej matki - coś bez czego nie ma świąt, genialna sprawa. Rzeczy, które lubię jest oczywiście całe mnóstwo, więc nie ma co wymieniać wszystkich. A gotować, zawsze człowiek coś tam kombinuje. W miarę często robię żurek, bo wychodzi mi bardzo dobry i zawsze się wszystkim podoba
Odpowiedz
Nie wiem, czy założenie majtek na spodnie i czerwonej szmatki na plecy w czymś pomoże, ale jeśli zajdzie taka potrzeba...
Odpowiedz
Jak określiłbyś swój stosunek do Lolth? Przy odpowiedzi mniej na uwadze fakt, iż w nawiasie przy twoim "Skąd" widnieje dość bliskie mi miasto.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Cytat

Co wolisz Fantasy czy Science Fiction?


Wole dobrą literaturę, to jedyne rozgraniczenie.

Cytat

Jak określiłbyś swój stosunek do Lolth?


Cóż... Chętnie bym ją poznał. Możliwość pokonwersowania z kimś takim byłaby niewątpliwie kształcącym doświadczeniem.
Odpowiedz
Staram się być realistą, pesymizm lub dyspozycyjny optymizm usiłuję wzbudzać w sobie zależnie od potrzeby.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wiktul - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...