Nick

Cytat

Nie?? A mi się zdaje że tak. I to jeszcze z tego samego generatora/słownika co ja wziąłem Lindal'a ...

Ta... zdaje ci się.
Teraz masz zamiar czepiać się mojego nicka? Wróć do się bawić klockami, a jak skończysz to spuść wodę.
Odpowiedz
Skąd się wziął mój nick?
Łacina - Coś polubiłem ten język... A więc, jeżeli dobrze przepisałem, to Cruoris oznacza krew, w tymże języku...


Pozdrawiam, Cruoris

------------------------------
10 Przykazań O. Rydzyka

1. Nie będziesz miał Radiów cudzych poza moim.
2. Nie będziesz odbierał Radia mego bez wpłaty.
3. Pamiętaj aby w dzień święty rentę przysłać.
4. Czcij Ojca swego i Rozgłośnię swoją.
5. Nie zagłuszaj.
6. Nie cudzosłysz.
7. Nie przestrajaj.
8. Nie unikaj fałszywego świadectwa na antenie mojej.
9. Nie pożądaj Maybacha Dyrektora swego.
10. Ani żadnej kasy, która Jego jest.
Odpowiedz
Skąd wziął się mój nick???
Otóż robiłem sobie kiedyś konto na kurniku(nie pomylić z Quinuirem )i wpisałem byle co-wynik tego co wpisałem był kuyiku ale że w Gothicu lubi kostury a mój kolega nazywa je kijami to zmieniłem sobie na Kiyuku(od kija)
Odpowiedz
Nie będę oryginalny, bo też użyłem generatora imion (elfickiego). Wklepywało się swoje prawdziwe, a generator konwertował je na elfie. Z nazwiskiem podobnie.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Valandil dnia wto, 18 mar 2008 - 08:48 napisał

Nie będę oryginalny, bo też użyłem generatora imion (elfickiego). Wklepywało się swoje prawdziwe, a generator konwertował je na elfie. Z nazwiskiem podobnie.

Wiedz, że w jęyku quenya twój nick znaczy "miłośnik potęgi" lub "kochający Valarów". Fajnie wyszło nawet.

O Elbereth! Gilthoniel!
We still remember, we who dwell
In this far land beneath the trees,
Thy starlight on the Western Seas.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia pon, 03 mar 2008 - 13:38 napisał

Ta... zdaje ci się.
Teraz masz zamiar czepiać się mojego nicka? Wróć do się bawić klockami, a jak skończysz to spuść wodę.



Dowciapny jesteś jak bułka z masłem.
Odpowiedz
Mój nick jest przypadkowy.
Mam taki na Fae i chciałem być rozpoznawalny dla graczy. Robi tak wieeeleee osób.[Ellesis, Rix, Eneth, Courun, Rang...]
a na fae wziął się znikąd.
Rejestrowałem się(pozdro dla Rixa) i widzę tekst: Podaj Imię Postaci:
No to po chwili zastanowienia wpisałem Miridius.
I NIE, nie wzorowałem się na konikach polnych czy innym robactwie.
Trzy resorty dla Ligi co ich Roman wiedzie
Siedem dla Samoobrony z Andrzejem na przedzie
Trzy dla PIS-u pod wodza Kaczora
Jeden dla wadcy-OJCA DYREKTORA

Jaki z tego wniosek?Ojca Dyrektora trza do wulkanu wrzucic!





Odpowiedz
A mnie tak poprostu wszycy nazywają ze względu na nazwisko... i tyle

Odpowiedz
Mój nick wziąłem od mojego imienia na Faerun Game (Quartz ); wybrałem tak aby się nikt nie mieszał kim jestem.
Z czasem na Fae zmieniłem imię a tu już tak zostało.

Ale zaraz, zaraz skąd się ono wzięło na Faerun Game??

To było tak:
kumpel podesłał mi link do takiej fajowej gry o której kiedyś sobie gadaliśmy (www.faerun.com.pl ).
Wchodzę sobie patrze formularz.
I co?
Trzeba jakieś imię wpisać.
Niechby to szlag!
Patrze w lewo od kompa, ściana ze zdjęciami. Nijak znaleźć tam jakieś fajowe imię.
Patrzę na prawo od kompa, stoi moja "zabytkowa" wieża, a na niej widnieje napis "Quartz".
*Myślę* Hmm ... dopóki nie wymyślę czegoś lepszego może być ...




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
A mój faerunowy i forumowy nick jest oczywiście taki sam. Nie używałam żadnego generatora, bo wyskakiwały mi w nich naprawdę pieruńskie bzdury... Chciałam żeby nie kojarzyło się jakoś głupio, na początku chciałam mieć jakieś ładne dalekie nazwisko kojarzące mi się przyjemnie z muzyką klasyczną, więc pomyślałam sobie, że zostanę Vanitą Stradivarius albo Sibellius albo Rachmaninow albo jakąś jeszcze inną bzdurę, ale przypomniało mi się, że i tak każą pewnie zmienić, jak w większości innych gier. A że lubię nazwiska na S to zostałam Vanitą Scalfari... Miało się nie kojarzyć... Jak tylko pierwszy raz pokazałam się na Fae na nieklimie, to Marudas nazwał mnie Vaginą. Następnego dnia ochrzcili mnie Vaginą Safari... o_O Ale lubię ten nick xP
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Cruoris dnia sob, 15 mar 2008 - 17:13 napisał

Łacina... A więc, jeżeli dobrze przepisałem, to Cruoris oznacza krew, w tymże języku...


Nie bardzo. Cruoris to forma genetiwu. Nominatiw brzmi cruor i oprócz krwi może również oznaczać kroplę krwi lub morderstwo. A zatem Twój nick dosłownie znaczy: krwi.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Mój jest bardzo skomplikowany i trudno zgadnąć skąd się wziął...
Ale ja teraz zdradzę Wam jego tajemnicę! Wziął się od imienia! (Mojego, of course )
I to "131"... To coś, żeby odróżniało mój nick od zwykłego imienia... Po prostu lubię liczbę 13, a że więcej, czasem znaczy lepiej, no to zrobiłem sobie 131.

Pozdrawiam.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Jako że gram zazwyczaj postaciami uzywającymi magii, to mój nick pochodzi od pewnego wampirycznego kapłana z pewnej gry . Zgaduj zgadula

cruor, oris to dosłownie "krew z rany (świeza lub zakrzepła); krew przelana w walce. A krew taka co płynie w nas lub też metaforycznie krew to po łacinie "sanguis, inis" Ale w końcu "Quot homines tot sententiae" wiec poprawcie mnie jesli sie myle
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szymon131 dnia śro, 02 kwi 2008 - 08:27 napisał

Mój jest bardzo skomplikowany i trudno zgadnąć skąd się wziął...
Ale ja teraz zdradzę Wam jego tajemnicę! Wziął się od imienia! (Mojego, of course )
I to "131"... To coś, żeby odróżniało mój nick od zwykłego imienia... Po prostu lubię liczbę 13, a że więcej, czasem znaczy lepiej, no to zrobiłem sobie 131.

Pozdrawiam.



teraz bardzo odróżniasz się z tłumu SzymonówXXX
Odpowiedz
O ja też lubię magi. Np. w rosołku. Mniam. Ale taka 'przyprawa' w crpg... Strange


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Po prostu lubię boga Innosa z Gothica... taki fajny i jest po dobrej stronie... więc nick nie mógł być inny
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
← Użytkownicy

Nick - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...