Nick

Nie wiedziałem jak się nazwać i pomyślałem o władcy pierścieni. Pierwsze co mi na myśl przyszło to Isildur. Wpisałem to imię ale już takie było, więc nazwałem się Theoden , król Rohanu.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
No więc
Furry - Futerkowy, kiedyś myślałem że to znaczy wściekły
Thales - Ulubiona postać z filmów kinowych DB
Więc jakoś to tak wyszło... i zostało Kiedyś był FurryPiter :("
Odpowiedz
Cichojta! Nie widać tu mojego postu!

To je tak: Rix

Bliżej nieokreślona istota o dużych wahaniach nastroju, mająca bzika na punkcie wybuchów, kanapek z serem, m[h]roku i zUa[...]

R - Pierwsza litera z imienia.
i - Bo nie "j". Tak na serio to sam nie wiem skąd się to "i" tam zabrało...
x - Ponieważ iks jest takie sexy. I daje to piękne brzmienie ...
Trzy litery w nicku - Nie za dużo, nie za mało. Idealnie i przejrzyście.

A tak poza tym to wołają na mnie: Szachu [od nazwiska] i Mhroczny Misio [czyli zUo, mhrok i kanapka z serem. Ktoś wątpi w moją Mhroczno Misiowatość? Hę?].
Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
heh,

D`Ciz;

Diablo
Cyniczny
i
Złośliwy

Już nawet nie pamiętam dokładnie kto to wymyślił
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.

KP (1-1), Księga Nowego Faerunu)



O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.

KP (3-1), Księga Nowego Faerunu)



Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.

KP (4-20), Księga Nowego Faerunu)



Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości (...)

KK (1-11-15), Księga Nowego Faerunu)

Odpowiedz
Uwielbiam Nekromantów, Czarnoksiężników, Nieumarłych, etc.
W każdej grze, gdy była tak możliwość, wybierałem przedstawicieli właśnie tych profesji/rasy.
Mój nick kojarzy mi się ze Starożytnością, którą nawet lubię.
Ale nie tylko, także wyczuwam w niej jakieś cząstki Czarnej Magii, Nekromancji, Nieśmiertelności.
Przedtem miałem inny nick. Całkiem... Denny. A w pewnym dniu pomyślałem sobie, że go zmienię. A, że przy okazji chciałem zacząć coś od nowa... Tak, więc teraz mam konta z nazwą: "Quinuir".
Nie wiem, jak wam, ale mnie się ten nick bardzo podoba i uważam go za oryginalnego. Nigdy się z takim, ani co by go przypominało, nie spotkałem. Mam nadzieję, ze wam też się podoba.
Wybieraj zawsze mniejsze zło, większe zachowaj na czarną godzinę.


Odpowiedz
Mój nick wizął się od mojego imienia rzecz jasna .
13 to mój numer z dziennika szkolnego z 3 klasy, i jakoś mi zapadł w pamięci. A jedynkę dodałem tak sobie... Dalej nie wiem dlaczego...


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Swój nick mam z generatora imion fantasy, ale cóż z tego, kiedy bywam i Medivą - siostrą Medivha?
Odpowiedz
Tego prawdziwego czy tego co się tylko skrywa pod tym mianem?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Znam tylko ciebie pod tym nickiem, choć jest w spisie użytkowników jeszcze jakiś - z numerkiem. Wiem, że się zgadasz - w końcu kobiecie się nie odmawia, prawda?
Odpowiedz
Historia mojego nicku jest nudna. Najpierw zwałem się Vaarglan, ale potem okazało się że to postać z Heart of Winter. Zmieniłem na zasłyszane gdzieś Khelben... no comment. Potem był Enteris, ale za bardzo kojarzył się z Artemisem Entreri. No to przerobiłem i mam unikalny, niepowtarzalny i designerski nick... ENETHER. [Złośliwi usuwają mi "e" sprzed "t", oraz "h" i nazywają "Enter"]
Odpowiedz
Słit Zawsze chciałem mieć siostrzyczkę


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
To się nią opiekuj - weź pod skrzydła i chroń przed okrutnym światem, pełnym Enetherów, Ekhtelionów, i innego pulgastwa...przed najeźdcami z szarej Strefy... przed szpiegami z brązowej Twierdzy.
Niech rośnie w siłę i zamieszka razem z nami w Dworze.
Odpowiedz
Piękne Tar. Wzruszyłem się A teraz powiedz nam skąd się wziął twój nick


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A mój nick bo... Takie mam drugie imię, Kiriłł A zapisane Kirill aby brzmiało jak powinno brzmieć, bez spolszczenia.
Odpowiedz
Mój nick z braku pomysłu został wzięty z generatora, bo nick jakim się zazwyczaj posługuję nie był zgodny z kodeksem. I tak oto powstała Shas (nie SZASZŁYK:P)
Odpowiedz
Nie, Taramelion chyba nawet nie będzie się musiał wypowiadać. Przecież to łatwe do rozgryzienia jest. Tara - tarka, czyli "trzeć", me - czyli moje, a lion... Razem to chyba wyjdzie "trzyj mojego lwa", cokolwiek to by miało w tym kontekście oznaczać.
Odpowiedz
Mój nick pochodzi od kumpli, nie wiem co im strzeliło do łba ale po jakimś czasie polubiłem ten nick ;]


Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia nie, 02 mar 2008 - 09:16 napisał

Strateks.. idź i nie wracaj...

Kiedyś miałem ambitne marzenie nauczyć się języka Quenya i Sindarin. I na fali eksperymentów powstał ten nick.



Trochę przebarwiłeś to
Twój nick nie wziął z generatora quenya?
Odpowiedz
← Użytkownicy

Nick - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...