outpost2

[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Jestem w świątyni w VI rozdziale. Gra ma jeden minus. Zrobiona jest pod granie łukiem i zręczność oraz 1H. Ilość broni 1 i 2 H zależnej od zręczności jest ogromna. Siła raptem tylko do kusz się nadaje, chyba, że ktoś nabije jej 230, ale skorzysta z niej dopiero na koniec gry. Mogła by też być możliwość nabicia o wiele większej ilości expa. Ja dochodząc do 100% w kuszy i broni 2H oraz siły na 210 nie byłbym s tanie naujczyć się żadnej innej umiejętności, ani kowalstwa, ani łuczarstwa, alchemi, a już o kręgach magii nie wspomnę. Kończęgrę mają ponad 50 level, a przydałoby się jeszcze ze 20-30 nabić.
Odpowiedz
Błagam powiedzcie, że można w klasztorze magów wody zdobyć moździerz gdzieś indziej niż u tych zbugowanych nowicjuszy
Odpowiedz
Cześć,

Po otwarciu wejścia do Wilczego Leża w rozdziale 4 Ivy nie dała mi zadania :po nitce do kłębka" i cała fabuła stanęła. Czy ktoś z was miał podobne problemy?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_gothgothic* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 17:56 napisał

Witam mam problem z questem Strażnicy Równowagi miałem się udać do spalonej chatki koło Wybrzeża topielców ale kessela tam nie ma sprawdziłem też ta chatę gdzie poprzednio była na nas zasadzka i nic jakieś sugestie ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Andersen* dnia sobota, 8 stycznia 2022, 13:52 napisał

Wie ktoś gdzie zdobyć tom 1 sztuk walki: Myrtański szermierz, księga podnosząca siłę i statystyki do walki bronią jednoręczną?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Radarek* dnia czwartek, 30 grudnia 2021, 15:15 napisał

Witam wie ktoś może gdzie zdobył skore wilka z nordmaru? Potrzebują ja by dostac zbroje od grifa
Odpowiedz
gdzie moge znalezc homera w wiezieniu? nie moge znalezc wiezienia a misja mowi , ze na mnie tam czeka
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Rogal* dnia czwartek, 23 grudnia 2021, 00:26 napisał

Mam problem z tym samym zadaniem, ale na dalszym etapie - mam już załatwione miejsce na spotkanie, wino i muzykę, bardka jest już na miejscu, ale u Marthy nie pojawia się nowa opcja dialogowa do zaproszenia jej. Ma ktoś pomysł na "odbugowanie" tego zadania?

Mam dokładnie ten sam problem, brak opcji dialogowej, ktoś? Coś?
Odpowiedz
Ktoś wie gdzie mozna znalezc ksiege do magii kregu trzeciego tom 1? Mam wszystkie pozostale, wiele duplikatów bo jest ich w grze wiecej ale pierwszej nie moge znalezc
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_rgbs* dnia środa, 19 stycznia 2022, 05:11 napisał

gdzie moge znalezc homera w wiezieniu? nie moge znalezc wiezienia a misja mowi , ze na mnie tam czeka

Homer siedzi po prawej stronie w przedostatmiej celi.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_rafiPoland* dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 14:16 napisał

siema,

nadal tkwię w zadaniu Po nitce do kłębka. Ludwig nie chce mi rozszyfrować zakrawawionej mapy od jona. NIe mogę ruszyć z fabułą do przodu. Jakieś rady pls, moze bez odczytu tejże mapy mozna isc dalej ...

z góry dzięki
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Morh* dnia poniedziałek, 27 grudnia 2021, 22:13 napisał

Czy opłaca się przeznaczyć 10PN na najwyższy poziom kradzieży kieszonkowej? Tzn. czy można zdobyć jakieś przedmioty, których nie można dostać nigdzie indziej lub takie co dają stałą premię do statystyk?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_FiledHero* dnia niedziela, 9 stycznia 2022, 20:23 napisał

Hejo,
mam problem, mianowicie podczas questu "bestia z archolos" przy fragmencie spotkania w karczmie bastiana do dziennika nie zostaje wpisana notatka. NPC, z którymi rozmawiałem mają wykorzystane wszystkie opcje dialogowe. Według solucji powinienem teraz pójść spać, i obudzić się "spóźnionym na polowanie", niestety po przespaniu w najbliższej izbie wszyscy nadal są na miejscu. Czy istnieje możliwość ręcznego dodania wpisu do dziennika?. Z góry dzięki za odpowiedz.
Odpowiedz
Siemka, robię zadanie tropem winnych porywaczy i nie zebrałem notatki, której przeczytanie jest potrzebne do zaliczenia zadania. Notatka powinna leżeć koło zwłok Antonio, jak wrociłem w to miejsce nie było już ani zwłok ani notatki. Da się to jakoś rozwiązać żeby przejść dalej?
Odpowiedz
Siema, czy jest ktoś w stanie pomoc z zadaniem "Statek w porcie jest bezpieczny" mianowicie nie wiem gdzie pobiegł Richard, wyczytałem, że miał mnie zaprowadzić do Anskara tylko kompletnie nie wiem gdzie mam go znaleźć.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Patrol16* dnia niedziela, 2 stycznia 2022, 18:40 napisał

Witam,
Po walce z Otisem w turnieju na przystani głównemu bohaterowi nie zmienia się głos z powrotem na normalny po użyciu tego czaru spowolnienia. Wczytywałem pare razy przed tym i nic . O co kaman ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Zukk* dnia wtorek, 18 stycznia 2022, 23:47 napisał

Witam wie ktoś może gdzie zdobył skore wilka z nordmaru? Potrzebują ja by dostac zbroje od grifa

Musisz zabić lodowe wilki obok bursztynowego wybrzeża te z listu gończego
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Dawid* dnia niedziela, 19 grudnia 2021, 12:33 napisał

Cześć, po opuszczeniu kopalni araxos nie odzyskałem swojego ekwipunku od strażnka... Został zabrany przed wejściem do kopalni. Co robić?
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...