[GII:NK] Kroniki Myrtany Archolos

Błagam powiedzcie, że można w klasztorze magów wody zdobyć moździerz gdzieś indziej niż u tych zbugowanych nowicjuszy
Odpowiedz
Cześć,

Po otwarciu wejścia do Wilczego Leża w rozdziale 4 Ivy nie dała mi zadania :po nitce do kłębka" i cała fabuła stanęła. Czy ktoś z was miał podobne problemy?
Odpowiedz
gdzie moge znalezc homera w wiezieniu? nie moge znalezc wiezienia a misja mowi , ze na mnie tam czeka
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Rogal* dnia czwartek, 23 grudnia 2021, 00:26 napisał



Mam problem z tym samym zadaniem, ale na dalszym etapie - mam już załatwione miejsce na spotkanie, wino i muzykę, bardka jest już na miejscu, ale u Marthy nie pojawia się nowa opcja dialogowa do zaproszenia jej. Ma ktoś pomysł na "odbugowanie" tego zadania?



Mam dokładnie ten sam problem, brak opcji dialogowej, ktoś? Coś?
Odpowiedz
Ktoś wie gdzie mozna znalezc ksiege do magii kregu trzeciego tom 1? Mam wszystkie pozostale, wiele duplikatów bo jest ich w grze wiecej ale pierwszej nie moge znalezc
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_rgbs* dnia środa, 19 stycznia 2022, 05:11 napisał

gdzie moge znalezc homera w wiezieniu? nie moge znalezc wiezienia a misja mowi , ze na mnie tam czeka

Homer siedzi po prawej stronie w przedostatmiej celi.
Odpowiedz
Siemka, robię zadanie tropem winnych porywaczy i nie zebrałem notatki, której przeczytanie jest potrzebne do zaliczenia zadania. Notatka powinna leżeć koło zwłok Antonio, jak wrociłem w to miejsce nie było już ani zwłok ani notatki. Da się to jakoś rozwiązać żeby przejść dalej?
Odpowiedz
Siema, czy jest ktoś w stanie pomoc z zadaniem "Statek w porcie jest bezpieczny" mianowicie nie wiem gdzie pobiegł Richard, wyczytałem, że miał mnie zaprowadzić do Anskara tylko kompletnie nie wiem gdzie mam go znaleźć.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Zukk* dnia wtorek, 18 stycznia 2022, 23:47 napisał

Witam wie ktoś może gdzie zdobył skore wilka z nordmaru? Potrzebują ja by dostac zbroje od grifa

Musisz zabić lodowe wilki obok bursztynowego wybrzeża te z listu gończego
Odpowiedz
Gdzie znajduje się huxlay bo dziada nie mogę znaleźć w tym porcie
Odpowiedz
Ktoś próbował poszaleć z kodami po przejściu fabuły? Wie ktoś czy twórcy niektóre z nich zablokowali? Z tego co sam sprawdzałem to np. postacie pomocnicze są bezużyteczne, rockefeller i itemfeller mają puste eq, reszta nie działa (z wyjątkiem character helpera, ten działa i ma wszystkie funkcje).
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_R4gd* dnia poniedziałek, 3 stycznia 2022, 21:11 napisał

Cześć!
Ma ktoś może save'a przed chwilę przed wyborem gildii w drugim rozdziale? Niestety poszedłem pod magię i po graniu już chwilę w jednej z gildii nie mogę się wczuć, immersja jest słaba.
Byłbym wdzięczny za jakiś dobry save pod zręczność lub siłę.

Z góry dzięki!

Nie wiem czy ktoś Ci już odpowiedział na to, bo przyznam, że nie sprawdzałem, ale w każdym razie trzymaj (nie jest to jakiś wyśmienity build postaci, ale lepsze to niż nic): save.zip
Odpowiedz

Cytat

Gość_Belon*,
19 stycznia 2022, 11:10
Ktoś wie gdzie mozna znalezc ksiege do magii kregu trzeciego tom 1? Mam wszystkie pozostale, wiele duplikatów bo jest ich w grze wiecej ale pierwszej nie moge znalezc


Ja znalazlem w zwlokach w kopalni srebra w Wilczym Leżu. Można też kupić, ale nie pamiętam u kogo, bo darmowej szukalem.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Rozuliony* dnia czwartek, 20 stycznia 2022, 17:16 napisał

Cześć, po opuszczeniu kopalni araxos nie odzyskałem swojego ekwipunku od strażnka... Został zabrany przed wejściem do kopalni. Co robić?


Patrzyłes w kufrze za krata, przy Strazniku wejscia? Powinien tam byc worek, ktory możesz otworzyć w ekwipunku i odzyskac swoje przedmioty.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Flower1973* dnia poniedziałek, 17 stycznia 2022, 22:22 napisał


Zna ktoś rozwiązanie tego problemu?


Odpalasz kody i mając zaznaczonego Tomasa wpisujesz edit abilites (albo edit focus, nie pamiętam). U góry powinna być nazwa do jego przywołania (np. 315_vlk_tomas). Zapisujesz/zapamiętujesz ją i przywołujesz gościa za pomocą insert nazwa
Odpowiedz
Popłynąłem z Yannicka na przystań Łotrów ale nie zacząłem 3 rozdziału i wróciłem do miasta. Jednak jak chce teraz wrocić na przystań łotrów to nie mogę znaleźć Yannicka. Ktoś pomoże?
Odpowiedz
Jestem w 5 rozdziale podziemia Vardahal, i gdy wchodzę do skarbca odpala mi się cutscenka wchodzenia,wbiegają moi towarzysze ale nie odpalają się dialogi i nic nie można zrobić, miał ktoś z was może taki problem?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Aspire* dnia sobota, 22 stycznia 2022, 01:17 napisał

Jestem w 5 rozdziale podziemia Vardahal, i gdy wchodzę do skarbca odpala mi się cutscenka wchodzenia,wbiegają moi towarzysze ale nie odpalają się dialogi i nic nie można zrobić, miał ktoś z was może taki problem?


Problem rozwiązany, wystarczyło wrócić do obozu i się przespać w łóżku
Odpowiedz
Cześć!
W tabeli atrybuty są po dwie wartości w rzędzie. Ale nie wiem o co chodzi z tą pierwszą wartością. Ta druga to faktyczna. Po zdjęciu wszystkiego co dodaje jakieś punkty statystyk 1=/=2, więc nie wiem o co chodzi z tym. Ktoś już na to wpadł?
Odpowiedz
Pas siłacza +15 nie uruchamia się tylko u mnie? Mam 101 siły i pas dodaje tylko 10
Odpowiedz
← Gothic

Kroniki Myrtany Archolos - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...