[Gamescom 2015] Zstąpienie – nowy fabularny dodatek do Dragon Age: Inkwizycja

1 minuta czytania

Jeżeli stęskniliście się za mordowaniem Mrocznych Pomiotów i zwiedzaniem enigmatycznych zakamarków Głębokich Ścieżek, to możecie już skakać z radości. Drugie fabularne DLC do "Dragon Age: Inkwizycja" przeniesie nas do dobrze znanych podziemi, aby odkryć źródło tajemniczych trzęsień ziemi, które zagrażają istnieniu całego Thedas. Niebepieczeństwa, pułapki i zagadki czekające na starożytnych szlakach, mają wystawić naszego Umiłowanego Przywódcę oraz jego frakcję na najcięższą z dotychczasowych prób. Tyle w teorii – w praktyce, zobaczymy.

dragon age: inkwizycja, zstąpienie

BioWare zapowiada, że nie skończy się tylko na zabijaniu i schodzeniu w dół, lecz rozszerzenie ujawni nową kartę z zapomnianej historii rasy krasnoludów. Oczywiście, nie zabraknie standardowych treści, jak nowe przedmioty czy potwory.

Premiera "Zstąpienia" została zapowiedziana na 11 sierpnia na PC oraz Xbox One. Posiadacze PlayStation 4 będą musieli poczekać dodatkowe 24 godziny. Cena dodatku nie jest znana, lecz prawdopodobnie będzie oscylowała w granicach 50 zł – podobnie do "Szczęk Hakkona".

Komentarze

0
·
Ech nie lubię takiego uogólnienia zagrożenia. Cały świat jest znów zagrożony ponieważ Czarli koleś który ukradł dziecku cukierka w zeszły wtorek szykuje swą mroczną zemstę zagrażającą znów całemu światu. Jak ten świat jeszcze istnieje. Że zagraża naszej twierdzy lub jednemu krajowi by wystarczyło
0
·
Kogoś jeszcze w ogóle obchodzi ta gra?
0
·
Mnie, bo jeszcze nie grałem
0
·
Ja odpadłem po paru godzinach. Brzydkie postacie do stworzenia, budowanie obozów (jak harcerze) i zamykanie szczelin "z ręki". Po W3 nie wciąga wcale, ale kiedyś do niej wrócę. Na pewno jednak nie z powodu tego DLC.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...