Castlevania: Lords of Shadow – Spolszczenie gotowe!

Castlevania: Lords of Shadow to hack'and'slash, przedstawiający historię Gabriela, członka Bractwa Światła. Jego zadaniem jest pokonanie Władców Cienia, więc wyrusza w podróż do dalekich krain, aby się z nimi zmierzyć. Jednak oprócz walki z siłami ciemności, Gabriel zamierza odnaleźć fragmenty tajemniczej maski, zdolnej przywrócić jego zmarłą żonę do życia.

castlevania, lords of shadow

W czasie swojej wędrówki bohater będzie musiał stawić czoła różnej maści przeciwnikom – wilkołakom, goblinom, trollom czy ponadprzeciętnej wielkości pająkom. Zdobywając nowe poziomy, Gabriel będzie nabywał nowe umiejętności, a także może ulepszać swoją broń. Walka to jednak nie wszystko – "Castlevania: Lords of Shadow" oferuje również różne łamigłówki oraz sekwencje zręcznościowe. Teraz, dzięki staraniom ekipy GameSub, możecie zagrać w tę produkcję w polskiej wersji językowej. Prace zostały rozpoczęte już w październiku, można więc sobie tylko wyobrażać, jak ciężką pracą było przetłumaczenie gry w ciągu kilku miesięcy.

Spolszczenie możecie pobrać stąd. GameSub ma w planach także tłumaczenie drugiej części serii pod warunkiem, że nie zdecyduje się na nie polski wydawca. Kontynuacja przygód Gabriela ukaże się już niedługo, 25 lutego.

Komentarze

0
·
Grałem w konsolową wersje i nie powiem fajna zabawa ale z czasem mocno popada w rutynę, nawet walki z bosami stają się mocno przewidywalne.
0
·
Zapowiada się ciekawe, trzeba to bardziej obczaić... Szkoda tylko że wyszło na konsole, a nie na PC... Zastanawiam się, czy jest szansa by jednak kiedykolwiek twórcy zabrali się za PC'tową wersję gry?
1
·
Witam,
to spolszczenie jest do wersji PC.
0
Gość_Miku* ·
mam problem z zainstalowaniem spolszczenia. wybieram folder gry przy instalacji spolszczenia i wyskakuje mi komunikat że folder posiada pliki niezbedne do instalacji spoclzenia, ale ich wielkość jest nieprawidłowa.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...