Borderlands 2: Mr. Torgue´s Campaign of Carnage – Zapowiedź nowego DLC

Studio Gearbox Software zapowiedziało nowe fabularne DLC do "Borderlands 2" – "Mr. Torgue´s Campaign of Carnage". Zaledwie wczoraj pojawiły się na jego temat nowe szczegóły, a już dziś możemy obejrzeć jego pierwszy gameplay zrobiony przez IGN. Oto on:

Fabuła rozszerzenia będzie toczyła się wokół nowo odkrytej krypty ze skarbami, która znajduje się w środku krateru Badass Crater of Badassitude. Mr. Torgue, właściciel Torgue Corporation, zorganizował z tego powodu turniej, w którym wezmą udział największe dryblasy z całej Pandory, wśród których znajdzie się oczywiście gracz. Nagroda to wejście do krypty. Walki będą odbywały się na arenie, znajdującej się wokół wspomnianego krateru.

Aby wejść do turnieju, najpierw będzie trzeba znaleźć sponsora – zostanie nim niejaki Pinson. Następnie czeka nas około godziny gromienia przeciwników, wśród których znajdzie się paru bossów. Nie zabraknie także wrogów z podstawowej kampanii – zostaną oni zmodyfikowani np. maruderzy staną się motocyklistami, aby bardziej pasować do klimatu rozszerzenia.

borderlands 2

W "Mr. Torgue´s Campaign of Carnage" spotkamy także nową walutę – tokeny Torgue'a, za które będziemy mogli nabyć broń firmy Torgue Corporation. DLC ma być przeznaczone dla graczy na 15 poziomie doświadczenia wzwyż i ukaże się na PC, PS3 i Xbox 360 już 20 listopada w cenie 800 MSP lub 9,99 dolarów. Skusicie się?

Komentarze

0
·
Dalej nie zwiększają lvlcapa? Wstyd.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...