Sygnatury

popsules wszystko ja tu chcialem sprawdzic czy Atis wie przynajmniej troche wiecej niz moja siostra w jej wieku a Ty o ;p
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Taaa, ja dokładnie wiedziałam o co chodzi, tylko bawi mnie odpowiednie przerobienie tego do własnych celów.
Odpowiedz
hehe musze Ci wierzyc... a tak swoja droga to skad znasz to? Bo chyba tego nie ucza w 1 klasie gimnazjum...Tylko conajwyzej w 3(ale i tak gdybym sie nie interesowal kilkoma rzeczami to bym o tym nie wiedzial)...A co dopiero moja kochana siostrunia
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
LOL Olo ja oglądałem film w którym był taki plakat jak miałem 9-10 lat ;p Tem powinno pisać 'I want you' To było związane dokładnie chyba z wojną jak Amerykanie pobierali ludnośc do wojska.

EDIT

Tak wiem olo nie musisz mówić jestem genialny xD

Odpowiedz
przeciez Ekh podal adres gdzie jest pokazane co pierwotnie pokazywal tenze plakat ;p, pozatym nie kazdy jest na tyle uwazny i potrafi kojazyc fakty jak Ty
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz

Cytat

To było związane dokładnie chyba z wojną jak Amerykanie pobierali ludnośc do wojska.


To żeś ciepnął "Pobierali do wojska" To się pobór (po ang. draft) nazywa A plakaty propagandowe mają to do siebie, że zazwyczaj służą temu by ludzi namawiać do wstępowania do wojska .
Odpowiedz
Ech, motyw dosyć słynny, więc nie dziwcie się że znam....tak nawiasem mówiąc to nawet nie wiem skąd....
Odpowiedz
To proste - po prostu sama rozwieszałaś te plakaty

Ekh - widziałem rózne wersje. Nawet "zaWIEŚ swój komputer"
Odpowiedz
No popatrz... Nie podejrzewałbym... Myślałem że jesteś 'ciut' starsza :3

EDIT:
W00t! 700 post :33
Odpowiedz
Jakób twoja sygna wynika z zainteresowania piękna serią Thiefa czy ci się po prostu spodobał arcik?
Odpowiedz
Powiem szczeże że w Thiefa gralem raz. Byl to Thief jedynka.... Na początku było fajnie ale nie podobał mi sie kliat chodzenia po kopalni i rozgrzeszania święconymi strzałami jakiś tam zombiaków i pająków ;p

A co do sygi to jak dla mnie wogła by być troche bardziej urozmaicona... Nie żebym sie czepiał ale to tylko ramka, kawałek obrazka i napis

Odpowiedz
No i o to chodzi Ashgan, piękno tej sygny leży w jej prostocie. Nie zawsze skąplikowane musi być piękne. Jest taki zespół hard core'owy Discharge, to jest właśnie najlepszy przykład że piękno może być proste... taki utwór np. Free Speech For The Dumb - w kółko leci jeden riff oraz jedna linijka tekstu oraz dwie nieskąplikowane solówki... najprostszy utwór jaki słyszałem, ale bardzo fajnie sie go słucha ;p

Hehe, jeszcze jedno Ashgan, ale zauważ że i tak moja sygna jest bardziej zbudowana od twojej, bo moja ma jeszcze ramkę ;p

Tak, Ekh, spodobał mi sie ten Thief :mrgreen:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Ashgan

Do Thiefa trzeba dorosnąć. To jest bardzo "inna" gra od innych. Trudna i wymagająca zadania sobie wiele trudu.

Jakób

W sumie to ciągle jestem rozczarowany wizerunkiem Garreta. Na twojej sygnie lekko pijaczkowato wygląda i na jakeigoś zabijake (a jak wiadomo on raczej nie zabija). Nie potrafili jakoś stworzyć jego fajnego wizerunku...
Odpowiedz
Ekh - Grałem w dwójkę i przeszedlem pierwszą planszę Ale, że nie lubię skradanek typu właśnie Thief czy Splinter Cell, to wykasowałem. Poza tym poprzeczka jest bardzo wysoko postawiona. Może nawet za wysoko Ale sygna Jakóba mi sie podoba


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A mi nie... Taka sobie...i zgadzam się z Ekhtelionem...źle oddaje bohatera.
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
No, mojej sygny chyba nie musze objaśniać. Jak większość się zapewne domysliła to legendarna pralka z "aczkowiek".

Dla tych co nie kapują to jest z rkelamy Plusa(poszukajcie w dizale Nasze Reklamy na strnie www.plusgsm.pl)
Odpowiedz
Jakób, twój sig jest wprost cudowny, przepiękna grafika!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...