Sygnatury

Hehe najlepsze jest:

-I'd rather beat off the old man
-GOD I wish he would

Ja wolę moment:
- Let's just get into an orgy...
- Why didn't you say sooner??!!
Strażnik


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A to dobre. Sygna Jakóba jest naprawdę hehe orginalna. Trudno aby nie pojawił się uśmiech na twarzy.

A co do sygny SOAD'a jest dobrze wykonana. Szkoda, że ma tylko dwie klatki ale i tak niczego sobie.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Co do sygny SOADU mnie męczą ruszające sie sygny. Nie dość że mam stary monitor bo mi się flatron zepsuł to jeszcze mi szalone twarze rockmanów migają

Bez urazy oczywiście, w normalnych okolicznościach powiedziałbym że git. Nawet zapisałem ją sobie



No to zrobiłem sygne. tylko czy nie jest aby za duza? Piszcie co sądzicie.
Odpowiedz
Gratuluje Jakobowi zarąbistej sygnatury ze stajni pt. "Lord of the Rings" Najlepszy moim zdaniem jest tekst golluma "That's fucking SICK!"
Odpowiedz
Mnie się podoba sygna VL. Jest tajemnicza, niepokojaca. Wprowadza czynnik niepewnosci i strachu Great
Odpowiedz
Ja tam widzę jedynie fristajl pędzlem jakiegoś przedszkolaka, ale ja się nie znam na abstrakcjoniźmie xD
Terion - siłą rzeczy twoja sygna musi mi siępodobac... Mam to w końcu na tapecie xD
Jakób - widziałem to już gdzieś wcześniej... Te sygnaturki z LotRa wymiatają xD
Odpowiedz
Co powiecie o mej nowej sygni. Niejest za wielka?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Poza tym, ze ma brzydka czcionke (kiepski font i nie wyraźna), żadnej ramki to jest ciutek za duża.
Odpowiedz
Jeszcze nad nią pracuję
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
I do tego paskudny błąd ortograficzny

śięgnij

Chyba powinno być sięgnij

Co do sygnatury to tak jak powiedział Ekhtelion kiepska czcionka i troszeczkę za duża...
Odpowiedz
Heh za to sygna Tokaramiazdzy mi mozg za 1 razem sie nie dalem namowic bannerowi ale potem przegralem swietna


w skali od 1 - 10 daje: 9
Odpowiedz
Mi się podoba sygnatura Tokara, już ją gdzieś widziałem dosyć popularna jest ostatnio. Ja za to mam trzy myśli i dwa fajne gify
"Kolekcjoner kości stoi przed wami, bada wzrokiem i szuka kolejnego eksponatu"
"Wojownik umiera szybko, jego rodzina wolno i w męczarniach"
"Krew raz przelana będzie płynąć ciągle"

Odpowiedz
Moja new sygnia.
Dizzt wychodzi na powieszchnię.
Wysoko ponad bezlitosnym Podmrokiem Drizzt Do'Urden walczy o przetrwanie na surowej powierzchni Torilu. Młody drow rozpoczyna pobyt w świecie całkowicie różnym od tego, który znał – nawet jeśli wymyka się mrocznym elfom ze swej przeszłości. Zaczyna rozumieć swój nowy dom i jego mieszkańców, lecz akceptacja wśród istot z powierzchni nie przychodzi łatwo.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Nie rewolucja tylko rewolta
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Mam przed sobą wielkiego fana Drizzta W sumie to fajny z niego bohater. Ale Elminster jest lepszy
Odpowiedz
Elminster także jest spox, podobny do Gandalfa
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...