Sygnatury

Zauważyłam że coraz częściej w temacie o avatarach, wypowiadacie się także o sygnaturach.Tak, więc żeby się nie mieszało został zalożony ten topic.

Moja sygnatura przedstawia oczy demona(kobiety)została lekko zmodyfikowana w photoshopie oraz Irfan View. Natomiast tekst został napisany w przypływie weny przeze mnie, na potrzebe moją i Angeli.

Czekam na dalsze wypowiedzi
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Spoko, moja sygnatura to nazwa klanu do którego należe, wypowiedź Fredricha Nietzsche oraz skaczący Homer Simpson
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Twoja sygnatura Seleno, niezwykle mi się podoba (te oczy...). Tekst właściwie też, tylko zjadliwy kolor czcionki często zniechęca mnie do wysilania gałek ocznych i domyślania się co tam jest napisane? Czasami lektura Twych postów wymaga dużego zaangażowania i samozaparcie, szczególnie ze strony osób, które cierpią na rozmaite wady wzroku... . Jeśli chodzi o moją sygnaturę... w zasadzie niepotrzebne są tu komentarze . I jeszcze się nie zdarzyło i nie zdarzy, abym w tekście zamieścił coś innego niż cytaty pięknej Ari...

Cóż...Na ciemnym tle, widać wręcz idealnie..Może mała zmiana skina dla niedowidzących? Selena wredota przepaskudna zmodowana.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Pomysł jest dobry, temat na razie zostaje. Odciąż to troche CoA.

Seleno, nie pisz w czyichś postach bez powodu (tzn. jeśli nie modujesz bo tak to nie ładnie komuś edytować bez potrzeby).


Żeby nie być gołosłwonym. Co sądzicie o mojej sygnaturce? Zoptymalizowana jest ona pod skin gothic labirynth.
Odpowiedz
Szczerze mówiąc twoja sygnaturka zawsze przyciaga moj wzrok...Bardzo mi się podoba i nie skłamię jeśli powiem że jest wg mnie najlepsza z tych które narazie widzialam Mam słabość do krasnoludówXD Joano czemu temat ci nie pasuje?Poprzesz to jakimiś sensownymi argumentami?
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
No baaa. W końcu to krasnoludzkie forum i trudno żeby się ci nie podobało. Jeśli chodzi o przyciąganie wzroku to twoje czerwone krasnoludzkie oczka też są świetne Seleno. Tak sie jakoś można w nie patrzeć bez końca. W ogóle ciekawy pomysł miałyście z tym sigami (Ty i Angela). Ech, krasnoludzka krew zawsze da o sobie znać...
Odpowiedz
To nie krasnoludzkie...to demonie Nie było krasnoludzkich;/ Ale te tesh są fajne;) Cool :mrgreen: Nikt nie chce opisać swoich sygnatur..buu;( Selenka jest smutna;(
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia May 16 2005, 08:02 PM napisał

Jeśli chodzi o przyciąganie wzroku to twoje czerwone krasnoludzkie oczka też są świetne Seleno. Tak sie jakoś można w nie patrzeć bez końca.

:O
Ja lubię sigi które sama robię (aluuuzja)
Temat fajny, tak gdzie bywam, się sprawdza. Myślałam o założeniu takiego samodzielnie, ale trochę się wahałam.

Do mojego siga - grafika jak grafika, co to jest każdy widzi bo podpisana ^^Cytat pochodzi z plakatu promo GITS: Innocence - polecam wszystkim, film ambitny i daje do myślenia.
Poniżej fajny plugin do Winampa, dzięki któremu widzicie, co za dziwadeł słucham w tym momencie.

A teraz początek komentarza na temat sigów innych. Trzy już skomentowane Zacznijmy po kolei, jak ktoś nowy będzie się pojawiał.

Ekhtelion - duuże toto. Ale do skina pasuje. I jest takie... krasnoludzkie
I dziekuję, to tyle na dzisiaj
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Na samym końcu mojej sygnaturki dodałem ten plugin o którym mówiła Deunan, więc od dziś możecie sobie patrzeć co w obecnej chwili słucham.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Lisek polarny..i niech ktoś powie że nie jest słodki... :mrgreen: Miauk;)
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Właśnie zamierzałam zauważyć. Jest słodki, ale nieco nie psauje do twego "mrocznego" stylu. Ale każdy może mieć odmianę. Jak dla mnie te jest całkiem miła.

Mój nowy sig ma nieco niewyraźne napisy, za co bardzo przepraszam. Większychy się nie dało, bo by całość psuło. Ale powiem, że kolejno jest tak: Vash the Stampede, Milly Tomphson, Meryl Stryfe i (pan ksiądz) Nicholas D. Wolfwood. Myślę, że ładny sig, a co wy myślicie?
Odpowiedz
Jako że przepadam za Trigunem, powiem tyle...Bardzo fajny :mrgreen: A co do liska...odmiana jak odmiana ale czy te oczy moga klamac?
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Ładny sig Joana ale weź go sobie wypośrodkuj. Będzie jeszcze lepiej.
Odpowiedz
Hmmm....raczej wątpię, żey to był dobry pomysł. W końcu zajmuje dosyć dużo miejsca.

Dziękuję, że uważacie siga za łednego.
Odpowiedz
Ja mam jaki mam...skromny i rzeczowy:] Czysta prawda przez tę sygnie płynie i jedyny obrazek jaki mi potrzebny to ten z LN;]. Co do innych to powiem że sygny Angeli oraz Seleny są strasznie długie...ale przynejmniej na temat...A ten piesek Selenko to według mnie porażka totalna...Powoduje on u mnie wybuchy szyderczego śmiechu:] Za to sygna Ekhteliona bardzo mi się podoba. Obrazek który mówi więcej niżeli 10 linijek tekstu. I jest ładny graficznie. Krasnoludy mimo że niskie wyrastoją ponad inne rasy...(no może nie ponad Nieumarłych...) A co do Ciebie Joanno to powiem że nie przepadam jakos szczególnie za mangą więc Twoja sygna ujdzie w tłumie. No to chyba tyle...aaa Deunan powiem że ma łądniejszą sygne od Joanny:] Pewnie dlatego że jest ładniejsza graficznie...No to tyle dziękuję za (nie)uwagę...

Ożesz ty pasqdo!Niepodoba ci sie lisek to spadaj...nierobie ci jush sigów;/
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Drogi V.L., po pierwsze, Deunan zrobiła swojego siga sama gdyż potrafi korzystać z programu graficznego, czego ja nie potrafię. Po drugi, Trigun to nie tylko manga, ale i anime (to drugie było najpierw). Po trzecie, lisek Seleny jest słodki. Co? Że niby wampiry (demony?) nie mogą lubieć słodkich zwierzątek? Po czwarte, najważniejsze, ty wykorzystałeś siga, który zrobiła wspomniana Selena. To świadczy o tym, że chyba nie potrafisz sam zrobić jakiegoś wartościowego.
Odpowiedz
Hehehe...Za poparcie masz u mnie mangowe avki^^ Zrobię specjalnie for U;) Btw..ciekawe czemu tak mało osób opisuje swoje sygnaturki^^"
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
No to ja opiszę swoją sygnaturkę (choć nie jest oryginalna). Przedstawia ona herb/znak klanu do którego należe i moją rangę w nim. Znajduję się na niej też Blade łowca wampirów (pozdrowienia dla "czołowych wampirów" legionu ) I to tyle.......... Ja widzicie oryginalności brak

PS. A mi się ten lisek bardzo podoba Ja bym nie słuchał innych i go nie wyrzucał
Odpowiedz
Ej o o co wam kamraci chodzi z tym moim dużym "sigiem"? Czy mi się może coś źle wyświetla? Bo, hmm mówiąc wprost, są tu przecież większe na tym forum .

Selena ja tam nie wiem czego sie czepiają tego cosia co na końcu twojego siga siedzi. Ładne to to jest, sympatyczne takie... . Mów co chcesz ale mi to lisa nie przypomina chyba, że po jakimś mocnym liftingu
Odpowiedz

Użytkownik Selena napisał

Btw..ciekawe czemu tak mało osób opisuje swoje sygnaturki^^"

Widocznie nie mają się czym chwalić, jak ja ;p. No ale jak już zacząłem, to w mojej sygnaturce jest cytat wypowiedzi Rincewind'a na temat magii. Prawda, że ma do niej bardzo dobre podejście? W końcu sam jest magiem , tyle, że zna tylko jedno zaklęcie, ale to już inna, długa historia...

Ogólnie Wasze sygnaturki wielce mi się podobają, tylko cały czas będę się upirał, że ta czerwień drażni oczy (przynajmniej na BoHeGeHa)... Wilczek, jak wilczek (mi on nie przeszkadza ), kamraci krasnoludzi jak najbardziej na miejscu , Deunan po prostu trzyma swój styl, Atis... niedługo zmieni siga ;p, V.L. - troszeczkę zamazany i literki mało wyraźne, ale jak to mówią trzyma klimat, Tokar - drżyjcie wampiry, taak, to jest dobre .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
← Użytkownicy

Sygnatury - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...